Soru-Cevap Bölümü


Sponsorlu Bağlantılar


 1. Soru-Cevap Bölümü

  Sponsorlu Bağlantılar


  Bu Konunun Altında Bölümünüzle İlgili Sorular Sorabilir, Diğer Üyelerin Sordukları Soruları Cevaplayabilirsiniz.


  İyi Forumlar Diliyoruz.....

  Google+

  YouTube


 2. Benim bu bölümle ilgili merak ettiğim şu özel koşul kısmındaki sağlık raporu olayı. Bu raporun heyet raporu olması mı gerekiyor yoksa normal bir sağlık raporu yeterli oluyor mu?


 3. emregursoy Nickli Üyeden Alıntı: Benim bu bölümle ilgili merak ettiğim şu özel koşul kısmındaki sağlık raporu olayı. Bu raporun heyet raporu olması mı gerekiyor yoksa normal bir sağlık raporu yeterli oluyor mu?
  Merhaba.
  Özel Güvenlik ve Koruma Önlisans Programına kayıt yaptıracak adayların tam teşekküllü resmî bir hastaneden, bu mesleği yapmayı engelleyecek fiziki ve ruhsal engeli olmadığını, erkek adayların 170 cm'den, kız adayların 163 cm’den kısa olmadığını belgeleyen sağlık kurulu raporu ile sabıka kayıtlarının olmadığını gösteren belgelerini kayıt için AÖF bürosuna vermeleri gerekmektedir.


 4. O kısımda sorun yok ama hastaneye gittiğimde bana hangi raporu alacağım konusunda yardımcı olmuyor ve bu konuyla ilgili malesef AÖF Etkileşim Merkezi'ne de bağlanamıyorum. Sağlık kurulu raporu kısmını biraz daha detaylandırabilir misiniz?

  Konu emregursoy tarafından (09-08-2016 Saat 12:21 ) değiştirilmiştir.

Soru-Cevap Bölümü Yer İstanbul , 34, TR incelenme 3207 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2017
www.aofdestek.net 2007-2015