Mezuniyet Sonrası İşletme


Sponsorlu Bağlantılar


+ Cevap Ver + Yeni Konu aç
 1. Mezuniyet Sonrası İşletme

  Sponsorlu Bağlantılar


  Herkese merhabalar.. İşletme Fakültesi son sınıftayım tek dersten bütünleme sınavım var bu ay onu da verirsem mezun oluyorum. Gelelim esas meseleye... Öğrencilik iyi güzel de bitince farkına varıyor insan. Benim için durum daha zordu çünkü örgün yerine açıköğretim işletme okudum ben diğer fakültelere oranla daha az itibarlı bu bir.. İkincisi işletmeyi kariyer edinme açısından düşünüyorum bu alanda çalışabileceğim ve para kazanabileceğim bir alan. En zor kısmıysa güzel bir iş bulabilmek bu konuda sıkıntıya girmiş durumdayım kendimi geliştirmeme rağmen sıkıntıya girdim acaba yetersiz miyim diye.. Sormak istediğim hangi alanda çalışabileceğim.. Bankacılık, muhasebe, sigortacılık benim bildiklerim. Yardım ederseniz sevinirim.. Şimdiden teşekkürler..

  Google+

  YouTube


 2. Merhaba, umarım bütünleme sınavında mezun olursunuz, bende a.ö.f işletme mezunuyum kendinizi geliştirme konusunda özellikle dil eğitimi ve Bilgisayar çok önemli yaşınız da 22 yüksek lisansda düşünebilirsiniz yüksek lisans düşünürseniz aynı a.ö.f mantığıyla işleyen Executive MBA yani e-mba uzaktan eğitim tavsiye ederim.


 3. Selamlar;

  Gümrüklerde çalışma imkanınızda var, ben gümrükler ile içli dışlı olduğum için şartlarını az çok biliyorum işçi arayan şirketlerin şartlarını. Dış Ticaret, İthalat İhracat, Gümrükleme vs. tarzı okuyanlardan çok 4 yıllık işletme ve iktisat okuyanları işe alıyorlar.

  Dış Ticaret Şirketlerine, Gümrükleme Şirketlerine, Gümrük Antrepolarına vs. başvurmanı öneririm. Yukarıdaki arkadaşımında dediği gibi 1 tane dili ana diliniz gibi öğrenmeniz emin olun sizi uçuracak, hatta bu saydığım yerlerde birkaç yıl çalışmanız durumunda sizi yönetici konumuna getirecektir.

  Önerilen diller, İngilizce, Arapça, Rusça ve Çince...

  Bu dört dilden birini ana diliniz gibi öğrenin tamamdır. İş bulmamanız imkansız neredeyse...


 4. inşallah hayırlısı olur.ama sakın bankacılık düşünmeyin.çok parası olabilir ama çokk yorucu bir işş.:(:(

  denedim ve yanıldımm


Mezuniyet Sonrası İşletme Yer İstanbul , 34, TR incelenme 2248 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2017
www.aofdestek.net 2007-2015