ara sınawda biz bütün ünitelerden mi sorumluyuz?

güzgüzeli

Yeni Üye
arkadaşlar ben kamu yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim. ara sınawda bütün ünitelerden mi sorumluyuz yoqsa belli bi yere kadar mı..? ayrıca o sınaw tek oturumdamı yapılacak? mesela genel muhasebenin sınawını bitirdikten sonra bize genel matematiğin sınaw sorularımı werilecek..?
beni bilgilendirirseniz çoq sewinirim.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
arkadaşlar ben kamu yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim. ara sınawda bütün ünitelerden mi sorumluyuz yoqsa belli bi yere kadar mı..? ayrıca o sınaw tek oturumdamı yapılacak? mesela genel muhasebenin sınawını bitirdikten sonra bize genel matematiğin sınaw sorularımı werilecek..?
beni bilgilendirirseniz çoq sewinirim.
Dersler iki güne paylaştırılır soru kitapçığında o gün oturumdaki derslerin soruları ve cevap anahtarı bulunur. Toplam süre ders sayısına bağlı olarak hesaplanır her ders için 45 dakika verilir.
Arasınavda dersin toplam ünite sayısının ilk yarısından sorumluyuz. Final ve Bütünlemede ise tüm üniteler vardır.

güzgüzeli

Yeni Üye
teşekkürler...
yani ara sınawda bi kitapta 20 ünite warsa onun 10 ünitesinden mi sorumlu oluoruz. orasını anlamadım?

EDÝBE

Yeni Üye
Slm Arkadaşlar Ara Sinavdan Sorular Kitptaki örneklerden Mi Sorulacak Yoksa Değişik örnekmi Verilecek Yani Kitaba Bağli Sorularmi Sorulacak?

Ares

Yeni Üye
Slm Arkadaşlar Ara Sinavdan Sorular Kitptaki örneklerden Mi Sorulacak Yoksa Değişik örnekmi Verilecek Yani Kitaba Bağli Sorularmi Sorulacak?

Sorular kitaptaki konulardan çıkar. GENELDE soru kalıpları aynıdır. Sınavlarda kitaptaki örnek sorulara benzer sorular çıkar.Sadece veriler değişir...

nesya

Yeni Üye
1. Sınıf Dersleri
Arasınav Üniteleri

Genel İşletme
01 - 09

Davranış Bilimlerine Giriş
01 - 08

İktisada Giriş
01 - 10

Genel Matematik
01 - 07

Genel Muhasebe
01 - 10

Hukuka Giriş
01 - 08

Temel Bilgi Teknolojileri
01 - 07

Yabancı Dil
İngilizce
01 - 15

Almanca
01 - 14

Fransızca
01 - 06

weeping eyes

Özel Üye
arkadaşlar zaten aöf de belli soru kalıpları vardır bunlar genellikle değişik şekillerde karşımıza çıkar önemli olan bol soru çözüp soru stillerini öğrenmek.her derste toplam kaç ünite sayısı varsa bunun yarısı ilk sınavda çıkar.final ve büt de hepsinden sorumluyuz.tek bi kitapçıkta tüm sorular yer alır.

onurum

Yeni Üye
Arkadaşlar evella bu çıkar şu çıkmaz demeyin bütün konulara iyi çalışın vede bol bol soru çözün tek çareniz bu.Açık öğretimi basite almayınız inanın açık öğretim örgün öğretimden zordur.

tekincan1963

Yeni Üye
s.a güzgüzeli. benim okuduğum bölümde kitaplarda bulunan konuların yarısından sorumluyuz ara sınav için.zannediyorum ki sizin içinde aynı geçerli olsun.finalde ise tüm kitaptan sorumlu olunuyor bildiğim kadarıyla.başarılar dilerim size ve tüm öğrenci arkadaşlarıma.

**PANDORA**

Özel Üye
Arkaşlarrrr Siz Yenisiniz Galiba:):)
Vizede Yari üniteye Kadar.tümü Olsa Naparissss:)
şimdiden Başarilar:)

Garbino

Özel Üye
Evet arkadaşlarr
Beirli ünitelere kadar sorumluyuz arasınavda. Finalde Ve bütlerde Tüm ünitelerden Sorumlu tutuluyoruzz

turkeracar

Yeni Üye
slm arkadaşlar ben aöf işletme 1. sınıf öğrencisiyim.5-6 nisanda yapılacak olan sınavda bize verilen kitaplardaki ünitelerin 9. ünitesine kadarmı dahil?Yoksa Tüm bölümler için kitap ünitelerinin yarısına kadarmı dahil ediliyor?

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz