yardım

numidian

Yeni Üye
merhaba arkadaslar yarın ben acıkögretime basvuracam ama kafamda hala sorular var iki yıllık bilg programlama bitirdim işletme ve iktisat secenklerim var hangisi secersem iş bulmamda bana yararı olur yada söyle sorayım hangiside iş bulmak daha koaly hangisini avantajı var ayrıca aofye internetten basuvur yaparken iknci ünivesite secenğinimi tıklayacaz birde işletme harc miktarı ne kadar ikitsat harc miktarı ne kadar

Crazy

Yeni Üye
merhaba arkadaslar yarın ben acıkögretime basvuracam ama kafamda hala sorular var iki yıllık bilg programlama bitirdim işletme ve iktisat secenklerim var hangisi secersem iş bulmamda bana yararı olur yada söyle sorayım hangiside iş bulmak daha koaly hangisini avantajı var ayrıca aofye internetten basuvur yaparken iknci ünivesite secenğinimi tıklayacaz birde işletme harc miktarı ne kadar ikitsat harc miktarı ne kadar

Merhaba iyi akşamlar. 4 yıllık aöf bölümlerinde hangisini okursanız hemen hemen aynı iş imkanlarını bulusunuz tabi kpss sınavı ile sadece şunu söyleyebilirim muhasebe alanında ilerlemek istiyorsanız işletme bölümü, ekonomi alanında ilerlemek istiyorsanız iktisat bölümünü tercih edin. Harç miktarı ikisinde de aynı değişmez. 2.üniversite olarak değil önlisans mezunu olduğunuz için 4 yıllık bölüme geçiş olarak tercih yapacaksınız.

numidian

Yeni Üye
sağolun harc miktarları ne kadar acaba iki bölümün .çok kazarsızım işletme ve iktisat bölümü arasında bana işletmede ne olabileceğimi iktisatda ne olabileeğimi yazabilrmisiniz

Crazy

Yeni Üye
sağolun harc miktarları ne kadar acaba iki bölümün .çok kazarsızım işletme ve iktisat bölümü arasında bana işletmede ne olabileceğimi iktisatda ne olabileeğimi yazabilrmisiniz

Harç miktarı ortalama 210 ytl ile 220 ytl arasındadır. Kısaca şöyle anlatayım işletme veya iktisat hangi bölümü bitirirseniz bitirin değişmez. Devlet memurluklarının hepsi, polislik, bankada çalışabilirsiniz, mali müşavir, vergi denetmeni, uzmanlık, uzman yardımcılığı, müfettiş, müfettiş yardımcısı, kaymakamlık vs... Tabi sizde biliyorsunuzki artık üniversite bittikten sonra hangi iş olursa olsun kpss sınavında başarılı olmanız gerekiyor.

numidian

Yeni Üye

iki yıllık bilg programlama bitirdim hangisini secmem gerekir açıkögretim işletme okumak istiyorum internetten basvuru yapcam hangisini sececem

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara