2007 - 2008 Açıköğretim İktisat İşletme Fakülteleri Kayıt Yenileme Duyurusu !!!

RO.SA.RY

Yeni Üye
Bilgilendirme için çok teşekkür ederim Ömer bey... Yanlız bi sorum olacak ; ben bu yıl bölüm değiştirerek işletme fakültesi hazırlık programına kayıt oldum, bu yıl 4 ders aldım ve bu dersleri verirsem önümüzdeki sene 3. sınıf olucam... Ama kayıtta bana bir web şifresi verildi bir çok kez aöf edu sitesine tc. kimlik sorgusuyla girip bu şifreyi değiştirmek için kullanmayı denedim. başarılı olamadım. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.. Ayrıca vizeye kadar olan üniteleri nasıl öğrenebilirim. şimdiden teşekkürler..

KANDELOR

Yeni Üye
bılgıler ıcın tesekkurler ama ben bısey merak edıyorum 2006-2007 de kayıt yaptırdım 2007-2008 de kayıt yapyırmasam seneye kayıt yaptırsam oluyo mu yanı kayıt sılınmıyo dımı

nihat5899

Yeni Üye
Ben bi şey öğrenmek istiyorum bu harcı zamanında değilde son yatırma tarihinden 2-3 hafta sonra yatırsam kaydım silinir mi yoksa bu parayı gecikmeli olarak daha sonra yatırabilirmiyim cevaplandırırsanız çok sevinirim.

mustafa88

Yeni Üye
slm arkadaşlar açık öğretim hakkında bana yardımcı olurmusunuz ben sitesinden fazla birşwey anlamadım cvp verirseniz sevinirm

BÜÞ

Yeni Üye
merhaba geçen sene liseden mezun oldum açık öğretime kayıt olmak istiyorum ama açık öğretim hakkında bir bilgim yoksınav içeriği konusunda yani.bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
merhaba geçen sene liseden mezun oldum açık öğretime kayıt olmak istiyorum ama açık öğretim hakkında bir bilgim yoksınav içeriği konusunda yani.bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.
Aklına takılan konuları söylersen daha rahat yardımcı olabiliriz.. genel olarak öğrenmek istediğin nedir?

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz