2007 - 2008 Açıköğretim İktisat İşletme Fakülteleri Kayıt Yenileme Duyurusu !!!

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ AÇIKÖĞRETİM, İKTİSAT ve İŞLETME FAKÜLTELERİ 2007-2008 ÖĞRETİM YILI KAYIT YENİLEME DUYURUSU​

Uzaktan eğitim sistemine göre öğretim yapan Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerine kayıtlıöğrencilerin (Açıköğretim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Lisans Programı ve Bilgi Yönetimi Ön Lisans Programı hariç), 2007-2008 öğretim yılıkayıt yenileme işlemleri;

19 Kasım 2007 tarihinde başlayacak 18 Aralık 2007 tarihi mesai saati bitiminde sona erecektir.

Kayıt yeniletmek isteyen öğrenciler, 2007-2008 öğretim yılı “Öğretim Gideri” ve “Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkı Payı” 1. taksit tutarlarını yukarıda belirtilen tarihler arasında Vakıfbankın herhangi bir şubesine T.C. kimlik numarasınıbildirerek ödemek zorundadırlar. Ayrıca Vakıfbankda hesabı olan öğrenciler Vakıfbank İnternet sitesindeki (http://www.vakifbank.com.tr) Tahsilat 724 linkini kullanarak kayıt yenileme için ödeme yapabilirler. Yukarıda belirtilen kayıt yenileme tarihleri içerisinde mazeretleri nedeniyle bankaya gidemeyen öğrenciler yakınları aracılığı ile ödeme yaptırabilirler. Öğrenciler, bankadan aldıkları dekontu AÖF bürosuna teslim etmek zorunda değildirler. Ancak, istendiğinde gösterebilmeleri için banka dekontunu saklamalıdırlar.

Kayıt yenileme işleminin gerçekleşip gerçekleşmediği, bankaya ödeme yapıldıktan sonraki 2 iş günü içerisinde AÖF Büro-Web Sitesine (http://aofburo.anadolu.edu.tr) girilerek mutlaka kontrol edilmelidir.

18 Aralık 2007 tarihinden sonra hiç bir mazeret kabul edilmeyecek ve kayıt yenileme işlemi yapılmayacaktır. Kayıt yenileme süresi kesinlikle uzatılmayacaktır. Belirtilen tarihler arasında her ne sebeple olursa olsun, “Öğretim Gideri” ve “Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkı Payı” ödemelerini yapmayan öğrenciler, 2007-2008 öğretim yılında kayıt yenileme hakkını kaybederler.

2006-2007 öğretim yılında kaydını yeniletmeyip, 2007-2008 öğretim yılında kayıt yeniletmek isteyen öğrenciler de yukarıda açıklanan kayıt yenileme tarihleri içerisinde “Öğretim Gideri” ve “Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkı Payı” 1. taksit tutarlarını ödeyerek kayıt yenileteceklerdir. 2006¬2007 öğretim yılında kayıt yeniletmeyen öğrencilerin 2007-2008 öğretim yılında da kayıtlarınıyeniletmemeleri halinde, “Açıköğretim Sistemine Göre Öğretim Yapan Fakülteler Öğretim ve Sınav Yönetmeliği”nin 10. maddesi gereğince kayıtları silinecek ve Fakülteleriyle ilişkileri kesilecektir.

2007-2008 öğretim yılında ön lisansta 5. yılını, lisansta 8. yılını okuyacak öğrenciler, yeni düzenlenen tanıtım kartlarını bağlı oldukları AÖF bürosundan alacaklar ve kendilerinde bulunan öğrenci kimlik kartını AÖF bürosuna teslim edeceklerdir.

Kayıt yenileten öğrenciler, ders kitaplarını ve öğrenci kimlik kartına yapıştırılacak olan 2007-2008 öğretim yılı bandrolünü, 19 Kasım 2007 tarihinden - 06 Nisan 2008 tarihi mesai bitimine kadar bağlıoldukları AÖF bürosundan alacaklardır. Öğrenciler kitap ve bandrol almak için AÖF bürosuna başvururken öğrenci kimlik veya tanıtım kartını mutlaka yanlarında bulundurmalıdırlar.
Kayıt Yenileme Kılavuzu öğrencilerin adreslerine gönderilmektedir. Kayıt Yenileme Kılavuzu 03 Aralık 2007 tarihine kadar adresine ulaşmayan öğrenciler, AÖF bürolarından temin edebilirler. Öğrenciler ayrıca, Kayıt Yenileme Kılavuzuna "http://www.anadolu.edu.tr" adresindeki “Açıköğretim” “Kılavuzlar” linkinden erişebilirler.

Üniversitemizce öğrencilerin adreslerine postalanan Kayıt Yenileme Kılavuzu, kayıt yenileme duyurusu anlamında olmayıp, bilgi amacıyla gönderilmiştir.

İLETİŞİM
. • http://www.anadolu.edu.tr adresindeki “Açıköğretim” “Büro Hizmetleri” linkinden AÖF bürolarının adreslerine ve telefonlarına ulaşabilirsiniz.
. • AÖF Merkez Büro İletişim Merkezi: (222) 330 81 77, (222) 330 84 15, (222) 330 41 21, (222) 320 69 06
. • mrkburo@anadolu.edu.tr

İLGİLİLERE DUYURULUR

İlgili Orjinal Duyuruya ;

2007-2008_Kayit Yenileme Duyurusu.pdf

Ulaşabilirsiniz.

moon_light

Yeni Üye
ben bişiy sorucam ben sadece tek ders için bu sene kayıt yaptırıcam ve geçersem mezun olucam. Ama bu kadar çok para yatırmak zorundamıyım :s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara