2.taksit ödemeleri ve e öğrenme hakkın bilgi isteyecektim

_TOLGA_

Yeni Üye
ikinci taksit ödememi yaptım ve dekontu aof bürosuna götürecekmiyim ve e-öğrenme de
Elektronik ders kitapları (e-Kitap)

Derslere ait video programları (e-Televizyon)

Alıştırma yazılımları (e-Alıştırma)

Deneme Sınavları (e-Sınav)

Akademik Danışmanlık Hizmetleri (e-Danışmanlık)

Sesli Kitaplar (e-Sesli Kitap)

bu tür yayınlara internetten ne zaman ulaşabiliriz

Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

mimoza

Özel Üye
bankadan 2 nusha olarak aldıysan buroya vermelısın diğeri sende durcak ..ilerde doğabılecek sorunlara karşı bır delildir...

e-ögrenme portalını anadolu üniversitesinin internet adresi olan www.anadolu.edu.tr adresine gir..açıköğretim yazan yerde e-ögrenme portalına tıkla tc numaranı gır.fakultenı,bolumunu ve istediğin dersi seç.sonra e-kitap, e-televizyon vs. ne yapmak istiyorsan seç ..devamlı kullanabılırsın......
inşallah anlamışsındır:)

Ares

Yeni Üye
bankadan 2 nusha olarak aldıysan buroya vermelısın diğeri sende durcak ..ilerde doğabılecek sorunlara karşı bır delildir...

Bankanın verdiği dekontu, herhangi bir sorun olursa ibraz edebilmemiz için saklamamız gerektiğini biliyorum.Zaten AÖF kılavuzunda da bu şekilde yazıyor.Harç ücretini yatırdıktan ve internetten de yatırıldığını kontrol ettikten sonra büroya vermene gerek yok...

sinem73

Yeni Üye
slm ya ben şırnakta oturuyorum bazı aksiliklerden dolayı harcı en son güne bıraktım.ama çok kalabalık olduğundan yatıramadım.ne olacak benim halim şimdi

mimoza

Özel Üye
mrb.ilk taksidi en son gun belırtılen(18 aralık) mesai bitimine kadar mutlaka yatırmalısın..şayet yatıramadıysan her ne şekılde olursa olsun mazeret kabul edılmeyecek ve otomatık olarak bu senen donacaktır..bende bugun yanı son gununde saat 1 den 5 e kadar beklemek suretıyle yatırabıldım ..baya sıra vardı ..ama memurlar bu saati 7 ye kadar uzattılar..işlemlerin yapılabılmesı ve oğrencilerin mağdur olmaması için. ....... 2.taksidi aksatabılırsın..onda sorun olmaz ..ama dediğim gibi 1. taksidi yatırmalısın son gununde...iyi gunler..üzüldüm senın adına..

sinem73

Yeni Üye
geçen sene iki gün uzatmışlardı.belki bir umut bekleyecem.tek dersim kalmıştı bitirecektim bu sene dünden beri ağlıyorum.son bir şansım olmazmı bilgisi olan arkadaşlar lütfen yazsın

Ares

Yeni Üye
geçen sene iki gün uzatmışlardı.belki bir umut bekleyecem.tek dersim kalmıştı bitirecektim bu sene dünden beri ağlıyorum.son bir şansım olmazmı bilgisi olan arkadaşlar lütfen yazsın
Merhaba.
"Mimoza" rumuzlu arkadaşın dediklerine katılıyorum.
İstersen birde büro ile görüş ama aynı şeyi söyleyeceklerini sanıyorum.
Sizin için üzüldüm.Ama ne olursa olsun kendinizi bu kadar üzmeyin...

mimoza

Özel Üye
ya belkı kabul ederler sen yınede elını çabuk tut ...Allah yardımcın olsun

weeping eyes

Özel Üye
aöf bürosunun yapabileceği fazla bişey yok çünkü genel olarak her bölgede aynı tarihte yatırılması gerekiyor harçların.yani tarih uzaması eskişehir e bağlı.esas Eskişehir'den bi araştırma yap fakat şu terih itibariyle pek bi şansın kalmadı.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara