Kayıt Yenileme hakkında.....

ismaililker

Yeni Üye
Herkese merhaba..
İşletme 3 te(istanbul dışında olmama nedeniyle)bütünleme sınavlarına giremedim ve doğal olarak kaldım, sınıf tekrarı yapmak istiyorum.Eğitim ücretini bankaya yatırmam yeterli mi başka bir şey yapmam gerekiyor mu?
Bu arada halkla ilişkilerden dikey geçişle 3.sınıf okuyordum..
teşekkürler..

Sekoloji

Yeni Üye
Bankaya Ödemeyi yaptıktan sonra dekontu Aof burosuna vermeniz gerekmiyor. Sonra işleme gecmiş mi diye kontrol ederbilirsiniz web adresineden (aof.edu.tr) Tc kimlik no girip, Eğer Kayıt yenilenmemiş gözüküyorsa Dekont'la beraber aof burosuna gitmeniz gerekli.

güzgüzeli

Yeni Üye
ben 1.sınıf öğrencisiyim. birkaç yerde kayıtın yenilenmesi ile ilgili birşeyler oqudum. ama ben kayıt 1 kere yaptırdım. kitaplarımı aldım. kayıtımı tekrar mı yeniletmem gerekior!
kayıt yenilemesi yapmayanların sınwlara alınmayacağı yazıo:?
bilgilendirirseniz sewinirim

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
ben 1.sınıf öğrencisiyim. birkaç yerde kayıtın yenilenmesi ile ilgili birşeyler oqudum. ama ben kayıt 1 kere yaptırdım. kitaplarımı aldım. kayıtımı tekrar mı yeniletmem gerekior!
kayıt yenilemesi yapmayanların sınwlara alınmayacağı yazıo:?
bilgilendirirseniz sewinirim
Okula yeni başlayanlar Kayıt Yaptırma işlemlerini yaparlar. 1. seneden sonra her yıl sezon başında kayıt yenileme işlemleri yapılır.. Ki kayıt yeniletmeyen öğrenci o sene ders göremez sınavlara giremez.

Ç

çisemay

Misafir
kayıt yenileme hak.

ben kaydımı yenileyemedim bayramdan nsonra yatırsam ücretini olurmu.Yada hakkımı kayıpmı ettim

sinem73

Yeni Üye
benim bir arkadaşımın ablası birinci taksiti ödemediği halde ona sınav kağıdı geldi geçen yıl.ama sonra o parayı faiziyle aldılar

sinem73

Yeni Üye
kafayı yiyecem 18 aralıktan bu yana bu harç olayını düşünmekten kafayı yiyecem.ne olur bir hak daha verseler bu yıl bitecek okulum.oysa ben ne hayaller kuruyordum bir yıl daha bekleyemem.ne olur duyun sesimi anadolu üniversitesi ne olur......................

mimoza

Özel Üye
sen yinede umudunu kesme belkı bişiler olur belkı 2.taksitte alırlar ikisini birden...umutlu ol inşallah olur..

weeping eyes

Özel Üye
her yıl yeniden kayıt yaptırmak ve yeni sınıfın kitaplarını almak için aöf bürosuna müracaat etmek gerekiyor.büro sizin yatırdığınız taksit dekondunun arkasına kaşe basar dekont sizde kalır ayrıca her kayıt yapıldığında öğrenci kimliğinizin arkasına yeni kayıt döneminin bandrolü yapıştırılır.yeni yıl bandrolü olmayanlar sınavlara giremez ve öğrencilik haklarından yararlanamaz.ilk taksidi yatırmayanlar da öğrencilik haklarından yararlanamaz sınavlara giremez yalnız 2.taksidi yatırmayanlar faiziyle birlikte yatırabilir.

sinem73

Yeni Üye
nerden araştırabilirimki.ama büro bilgilerime girdiğimde hala kaydım var onu biliyorum.ya yeterki olsun faiziyle bile yatırmaya razıyım.bir sene daha bekleyemem...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO