ek çalışma kaynakları

jesuscane18

Yeni Üye
Arkadaşlar ben sitede yeni üyeyim, a.ö birinci sınıf işletmeye başladım. aynı zamanda fransızca öğr. okuyorum. Sormak istediğim soru kitapların büyük bir çalışma gerektireceği, diğer derslerimi aksatacağı korkusuyla ek kaynaklarla çalışmalıyım diye düşündüm. İşletme birinci sınıf için murat yayınlarını ve yargıı yayınlarını öneren oldu. Fakat dikkat ettiğim 2 cilt lik o kitaplarında en az a.ö'nün verdiği kitaplar kadar kalın olması. Tavsiye edebileceğiniz yayınlar varsa memnun olurum, bu arada siteyi hazırlayan kardeşlerimize çok teşekkür ederim. Birde açtığımız konular profilimizde bir yerimize kaydedilmiş olsaymış, böylece hangi konuyu nerede açtım diye uğraşmamıza gerek kalmazmış, fena olmazmış aslında :)

strawberry

Yeni Üye
valla ben ısletme 2.sınıftayım ve golden akademıye gıdıorum ve oranın kıtaplarından cok memnunum dısardanda alınabılır kıtaplar ozetın ozetı dıyebılırım sana ama bu sıte super bısı yaa daha bugun kayıt oldum cok faydalı bı yer olcanı dusunuorum herkese basarılar vee sıteyı hazırlayanlarada sonsuz tesekkurler..

ilhanbey

Yeni Üye
Valla Ben Egem In Kitaplarindan çalişiyorum Gayette Güzel çoğunlukla Sinavda çikan Sorularla Karşilaşiyorum

ebruuu

Yeni Üye
bende murat yayınlarından çalışıyorm henüz 1. sınıftaym ve sınav sitresi yaşıyorm sınav tecrübesi olan arkadaşlardan yardım bekliyorm

HASRET78

Yeni Üye
merhaba
işletme 4.sınıftayım 4 dersim kaldı ınsallah mezun olacagım..ben murat yayınlarından faydalandım bugune kadar ve soruları ezberleyerek gırıdm dıyebılırım zorlandıgım ıkı ders oldu fınansal yonetım ( 3.sınıf dersı ) maliyet muhasebesı ( yıne 3.sınıf dersı) bu derslerı ıkı yılda verebıldım ama dıgerlerı ılk sınavlarda verılebılıyor sımdıye kadar hıc anadolu unv verdıgı kıtaplara calısmadım hep yardımcı kaynak kullandım..bu sıteye bugun uye oldum ve kısa bır ıncelemeden sonra su kanaate vardım bu sıtede yer alan konular ve ozetler super bunlara bıle calıssanız sınavları gecersınız cunkı genelde aynı seyler soruluyor ve burda hemen hemen tum desler mevcut tek tek ınceleyın bence herkese basarılar dılerım..

by_cool

Yeni Üye
murat yayınlarını tercih ederim çünkü murat yayınlarının soruları sınavlarda çok çıkıyor

cicekin

Yeni Üye
en güzeli murat diye düşünüyorum inş başarılı olursun birde bu site sana çok yardım edecek

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,724
Son üye
Glassdfl