Aöf Sağlık Kurumları İşletmeciliği

jojo

Yeni Üye
herşey işletme için mi yanii:eek: desene seçmeye qerek yok ozamn. zaten işletme okumak isteseydim şimdiye kadar mezundum::::::;) ama ben zaten örqüne kaydoldum bu yıl yanında ek bi meslek olur die istiodum oda yalan oldu:eek: başka bölümlere bakiim barii. yapcak bişi yok::::::::: sen qeçiş yaptın mı_? çalışıo musun_?
ben yeni bu sene mezun oldum. geçiş yapmak konusunda en azından bu yıl adına konuşursak kararsız kaldım. henüz net bi fikrim yok. çalışmıyorum iş arıyorum bende. zaten iş bulursam duruma göre 4 e tmmlamak kafamda daha net şekillenecek.
sen çalışıyor musun_? yani bu bölümü istemendeki etken nedir_? yani ek meslek olarak bu bölüm, ancak sana sağlık kuruluşlarında, hastane vs. çalışman konusunda yardımcı olur.tabi sende bu konuda talepkarlı olmalısın.

burcuu.

Yeni Üye
ben kimya teknıkerı olcam 2 senelık bölüm kazndım bu yıl. bide saqlıkla ilqili aynı anda mezun olabılıceem bı bölüm istiom. cv bakımından saqlam olmam lazm hastanede çalışmak için. saqlık kurumları en ideali yanii.:) ama işletmeye tammlamk istemıom hem işime yaramıo hem qeresiz. ama sen bi enqelın yoksa dgs ye qir 4 yıla örqünden tammla saqlık ku. işl...... normal işletmeden çok çok ii. ama yanlızca özellerde var. burs almaya bak.qeçiş mutlaka yap yanii.bence tabiiii.;)

burcuu.

Yeni Üye
jojo ankarada var saqlık kurumları yöneticiliqi olarak bi bölüm . ankara üniversitesinde...

es-peranza

Yeni Üye
afyon kocatepe üniversitesi Atatürk Sağlık Hizmetleri MYO da sağlık kurumları işlt. , ve bi kaç üniversitede daha var.tam olarak hatırlamıyorum şimdi. 2009 - 2010 öss ek yerleştirme klavuzunda böyle görünüyor. bu sene yeni açılmış galiba örgün olarak 2 yıllık bir eğitim

haticeceran

Yeni Üye
2002 yılında 4 yıllık açıköğretim işletmeyi bitirdim.bu sene sağlık kurumları işletmeciliği okumak istiyorum.işletmeyle çoğu dersi aynı okuduğum dersleri tekrar okuyacakmıyım yoksa muaf sayılacakmıyım bilgisi olan varsa aydınlatırsa sevinirim.

esmadrlnk

Yeni Üye
Bölüm:
Sağlık Kurumları
bu bölümde 2 yıl öğrenim görülen dersler ;

1.sınıf

Genel Muhasebe
Genel İşletme
Davranış Bilimlerine Giriş
İktisada Giriş
Genel Matematik
Temel Bilgi Teknolojileri
Hukuka Giriş
İngilizce

2.sınıf

İstatistik
Türk Dili
Sağlık Kurumları Yönetimi
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi
Sağlık Hizmetleri Pazarlaması
Sağlık Kurumlarında Kaynak Planlaması
Sağlık Kurumlarında Maliyet Yönetimi
Sağlık Kurumlarında Finansal Yönetim

Derslerin içeriklerini görmek için ;
http://www.aof.anadolu.edu.tr/ adresine bakabilirsiniz
BU BÖLÜMÜN STAJI YOK MU PEKİ? BİR ÇOK SORU VAR KAFAMDA... :frown:

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Bu bölümde zorunlu staj uygulaması yok...

SENNUR

Yeni Üye
Bölüm:
Sağlık Kurumları
Arkadaşlar bu bölümden 2015 te mezun oldum. Lisans tamamlama yada bir üst öğreniminin ne olduğu ile ilgili bilgi alabilir miyim?

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara