Işte Geldim Burdayim

simli_pembe

Yeni Üye
;ARKADAŞLAR BEN BURSADAN
İŞLETME 3 DEYİM MURAT AÖF KURSUNA GİDİYORUM
YARDIMCI OLABİLİRİM
TABİKİ YARDIMLARINIZI DA BEKLİYORUM
HOŞKALIN:p

A

anny

Misafir
ben de 4.sınıftayım.murat açıkögretim kursuna gidiyorum.bitsin aof bu sene diye :) paylaşımda bulunabilirim..başarılar derslerinizde :)

**PANDORA**

Özel Üye
Slm.bende Işletme 4.sinifim Kursa Gitmiyorum:)
Yardinci Olabilirim:)
Siz Olursanizda çok Sevinirim...

kübraa88

Yeni Üye
bende kursa gitmiyorum birinci sınıf öğrencisiyim kursa gidenler sizce kurs kesinlikle gereklimi yoksa kendi çabalarımızlada bişeyler yapabilirmiyiz

mujdatbuga

Yeni Üye
bence sayısallara kursa git sayısal dersin varsa sözlelleri halledersin zatenben kursa gittiğim 3.sınıf maliyet muhasebesi ve finansal teknikleri verdim gerisini sen düşün

ibrahimdo

Yeni Üye
sayın kübra nickli arkadaş ben sana kısaca hikayemi anlatayım vaktin varsa okursun. eğer çalışmıyor isen sayısal yeteneklerin de güzelse kursa gitmemeni tavsiye ederim. eğer olaki muhasebe grubu ve matematik grubunda zayıfsanız hiç bir deneyiminiz yoksa kursa gitmeniz kaçınılmaz olacaktır. ben ankarada murat aof ye gidiyorum 4 yıldır gittim ama sayısal derslerden gittim maliyet muhasebesi finansal yönetim matematik denetim ve analiz spk dersleri başka derste almadım. bu yıl haziran döneminde şeref öğrencisi belgesi alarak mezun oldum. eğer biraz planlıysan evde oturuyor çalışmıyorsan bu dediklerimizi uygulayabilirsin umarım yıl kaybetmeden mezun olursunuz. neden derseniz bu insanfsız herifler bir dersten kişi kalsada 400 ytl sınav harcı alıyorlar yıllık. umarım yıl kaybınız olmaz hayatta sana başarılar. başarıların devamını dileri şükranlarımı sunarım saygılar

sanko86

Yeni Üye
bende kursa gitmiyorum birinci sınıf öğrencisiyim kursa gidenler sizce kurs kesinlikle gereklimi yoksa kendi çabalarımızlada bişeyler yapabilirmiyiz
Şuan işletme 4.sınıfa geçtim Allah şükür bütlerede kalmadım.
Kursa da gitmiyorum.Fakat derslerimde okadar kötü değil
Kurs elbette fayda sağlar ama önce kendimizde bazı şeyleri çözmemiz gerek.

glendale

Yeni Üye
Merhaba, sitedeki ilk mesajım. Bence sistemli bir biçimde ders çalışılırsa kursa gitmeye gerek yok.Bu sene 4.sınıfa geçtim ve kursa gitmedim.2 ve 6 yaşlarında iki çocuk annesi olmama ragmen vizeler 1 ay kala çocukları yatırdıktan sonra ders çalıştım,korkulan derslerden olan Maliyetten 92, FinansalYönt.den 87 aldım.Birtek vergiye hiç çalışmadım, diger dersleri verdim.
Bütünlemelerde geçmiş yıllarda çıkan soruların aynılarının çıktığı doğrumu arkadaşlar.Hepinize başarılar diliyorum.

sanko86

Yeni Üye
Aynıları çıkmaz ama içlerinden çıkan oluyor.

betulcan25

Yeni Üye
arkadaşlar ben iktisat son sınıfım ama galiba okul uzayacak öncelikli bazı hedeflerim var ama dersçalışmak gerek,mutlaka soru çözümleri önemli sizede allah kolaylık versin

not yet

Yeni Üye
slm herkese 2008 vize ve final sorularını nerden bulabilirim acaba.aöf sitesinde yayınlanıyormus ama bulamadım:(

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara