MrB arkadaşlar

tubilove

Yeni Üye
Ben bilgisayar teknolojisi ve programlama mezunuyum.açıköğretim işletmeye dikey geçiş yaptım.ama ben okul öncesi öğretmenlik okumak istiyorum beni bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler saygılar:)

Ogretmen

Yeni Üye
merhab ben yeni üye oldum herkese hayatın tüm sınavlarında başarılar
tubilove arkadaşım a.o.f. okul öncesi öğretmenliğinde okumak için kız meslek ya da dengi bir okul bitirmiş olman lazım ben normal lise mezunuydum ama çocuk gelişimi derslerini tamamladım böylelikle o.ö öğretmenliği yazma hakkına sahip oluyorsun ben bu sene kazandım 1 .sınıf öğrencisiyim

haticeipek

Yeni Üye
merhab ben yeni üye oldum herkese hayatın tüm sınavlarında başarılar
tubilove arkadaşım a.o.f. okul öncesi öğretmenliğinde okumak için kız meslek ya da dengi bir okul bitirmiş olman lazım ben normal lise mezunuydum ama çocuk gelişimi derslerini tamamladım böylelikle o.ö öğretmenliği yazma hakkına sahip oluyorsun ben bu sene kazandım 1 .sınıf öğrencisiyim
öğretmen arkadaşım bende 1.sınıfım hangi kitaplara çalışıyosun genellikle yardımcı kitabın var mı

tubilove

Yeni Üye
Teşekkürler ardaşlar açıktan çocuk gelişiminide okuyabilirmiyim peki hem işletme hem o :S

haticeipek

Yeni Üye
liseden çocuk gelişim mezunuysan evet okuyabilrsintubilove

tubilove

Yeni Üye
Malesef cnm düz lise EA mezunuyum napabilirm:(

haticeipek

Yeni Üye
örgün eğitimde okuyabilirsin ama açıköğretimde çocukgelişim mezunlarını istiyorlar canım

ssbsd

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar bende yeni üyeyim. 2.sınıfta okuyorum..

Okul.Oncesi

Okul Öncesi Öğretmeni
Bölüm:
Okul Öncesi Öğretmenliği
:) merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum okul öncesi öğretmenliği 1,sınıf geçmiş yıllara ait sınav sorularını nerden bulabilirim bir bilginiz varmı ? varsa bilgilendirirseniz sevinirim şimiden teşekkürler

sinem88

Yeni Üye
okul öncesi öğretmenlik okumak için çocuk gelişimi mezunu olmak gerekiyor

hayrun

Yeni Üye
Arkadaşlar ben 4 sınıf açıköğretimdeyim.açıköğretimde kız meslek lisesi mezunu almanız isteniyor.Fakat örgün eğitimde okuyabilirsiniz.En son aldığım habere göre ea geçmiş zaten

efeler_35

Yeni Üye
arkadaşlar merhaba eşim süper liise mezunu açık öğretim okul öncesi eğitim bölümünü yazması için ne yapması gerekli detaylı olarak açıklarsanız sevinirim şimdiden tşk

nur41

Yeni Üye
arkadaşları 4. sınıf okul öncesi vize sorularını hatırlayan varmı

nursultan

Yeni Üye
eskişehirde aof dekiler derslere girebiliyorlar mı?

merhaba arkadaşlar bende aof 1.sınıf okulön.öğrt.bölümündeyim.acaba aranızda eskişehirde derslere giren arkadaşlar var mı acaba?daha doğrusu bizim bölümümüzle ilgili derslere girebiliyormusuyuz. bilgisi olan var mı?şimdiden teşekkürler.

A

aöfli tuğba

Misafir
slm.ben aöfli tuğba bende yeni üye oldum.haftasonu sınavlarda tüm aöflilere şimdiden başarılar dilerim.

_nilüfer_

Özel Üye
tşkler tuğba bende bütün arkadaşlara başarılar diliyorum umarım emeklerımız boşa çıkmaz

calikusu

Yeni Üye
arkadaşlar, ben 3.sınıfa geçtim ama 1.sınıf dersi olan anatomiden kaldım. eğer bütünlemede anatomiden geçemezsem sınıftamı kalıyorum, lütfen bilgisi olan varsa cevaplasın

**PANDORA**

Özel Üye
arkadaşlar, ben 3.sınıfa geçtim ama 1.sınıf dersi olan anatomiden kaldım. eğer bütünlemede anatomiden geçemezsem sınıftamı kalıyorum, lütfen bilgisi olan varsa cevaplasın
mrb.eğer tek ders se 4 e borçlu geçersin sınıfta kalmassın.2 derse kadar hakkımız var.

sanko86

Yeni Üye
2 alt sınıftan olan dersi alttan ders olarak alamazsınız yani 1 sınıf dersini vermeniz gerekli yoksa 1 ders yüzünden sınıf tekrarı yaparsınız.

gülay can

Yeni Üye
çocuk gelişmin ön lisansı yenımı açıldı arkdaşlar yardımcı olurmusunz bide ben çocuk gelişimi meğzunuyum gçen sene 297 puan ladım ama 4yıllık açık öğretime 324le aldılar nasıl meslek çııkşlı oupta okuyabilyoruz kaç puan almamamız gerekiyor yardımcı olursanız çok sewniriım

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara