açıköğretimde kaçıncı yılınız.

sinem73

Yeni Üye
arkadaşlar ben halkla ilişkiler okuyorum ikinci sınıftayım.ama 3 yıldır okuyordum.sınıfta kaldım ilk yıl.tabii bu senede kayıt yenileyemediğim için bu yılım dondu.acaba benim gibi 2 yıllık okulu 4 yılda bitirecek olan başka birileri varmı diye merak ettim.

**PANDORA**

Özel Üye
Yazadiklarini Dikkete Aldim Canim Ama Benim Durumum Farkli.
Senin Için Yapabileceğimiz Bişey Varmi?

sinem73

Yeni Üye
burası küçük bir yer olduğu için bunca sene okuyup bir meslek sahibi olamamı ayıplıyorlar.(aa sen daha bitiremedinmi okulu?böyle basit bir okulu bunca zaman nasıl bitirmez bir insan)gibisinden laflar artık canımı acıtıyor.ama onlara inat pes etmeyecem ve biterecem okulumu

**PANDORA**

Özel Üye
Kimseyi Takma Kim Nederse Desin Mühim Olan Senin Kararliliğin.
Ben Senin Yerinde Olsam Bu Sözlere Inat Okurum.
Sana öyle Diyenler 2 Gün Sonrada Bak Nasil Okudu Derler.
Kimse Senin Hayatini Yönlendirmemeli Senden Başka:)
Buna Izin Verme Kardeş.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
burası küçük bir yer olduğu için bunca sene okuyup bir meslek sahibi olamamı ayıplıyorlar.(aa sen daha bitiremedinmi okulu?böyle basit bir okulu bunca zaman nasıl bitirmez bir insan)gibisinden laflar artık canımı acıtıyor.ama onlara inat pes etmeyecem ve biterecem okulumu
Okula basit diyenlere verebileceğin en güzel cevap okulun bitirmesi en zor üniversitelerden biri demendir.. Ki zaten bu bir gerçek..

neden mi?

1 - Birebir öğretim değil.. Uzaktan ve tamamen kendi çabalarınla okuyorsun..
2 - Örgün eğitimde aldığın ders notlarından kurtarır yanın mutlaka vardır.. Ama açıköğretim sisteminde bu mümkün değil..
sınavlardan kalan ama hoca insiyatifiyle geçen bir çok kişi gösterebilirim.. Ancak açıköğretimde tamamen bilgisayar programına bağlısın.. 49,5 puanla kalırsın.. Kimse sana kanaat notu vermez, veremez..

Bunların dışında iş alanlarına gelince; özellikle ve özellikle iktisat ve işletme bölümlerinde örgün üniversite ile açıköğretim arasında devlet nazarında en ufak fark yoktur. Hatta ve hatta bunu ben değil istatistikler söylüyor; örgün öğretim karşısında daha avantajlıyız..

mimoza

Özel Üye
e benimde 4 yılım ama 2 deyim:D:D:D 8 yılda bitircem çift dikişle:D:D:D

ama benım durumum çok çok daha farklı sorumluluklarım ağır:D bilen bilir:D

sinem73

Yeni Üye
zaten kimseyi takmıyorum artık.ailem hep arkamda devamlı destek çıktılar bana.bu yeter bana.okuyabildiğim kadar okuyacam....hepinize sevgiler arkadaşlar çok sağolun ALLAH HEPİNİZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN.İNŞALLAH DİLEDİĞİNİZ HERŞEYE SAHİP OLURSUNUZ...

sinem73

Yeni Üye
inşallah matematik dersini verirsin.ben bu sene sınavlara girmeyeceğim için size dua etmek kalıyor.inşallah herkes dilediği gibi geçer sınavları

derya77

Yeni Üye
benim 1.senem walla benim sizler gibi değil 8 sene 5 senede bile bitirmeye şansım yok 4 senede bitirdim bitirdim yoksa okulda yok onun için ne yapıcam nasıl yapıcam hiç bilmiyorum

hatceusta19

Yeni Üye
benım 2 senem kalmadan devam edıyorum ınsallah sene kaybetmem tek korkum o cunku bılıyorum kı kaybedersem 1 sene calıma sevkım kalmıycak

gül61

Yeni Üye
ben üçüncü sınıfım ama ilk senem dikey geçişle geldim o yüzden aöf sistemini pek bilmiyorum ve zorlandım epey herkes için hayırlısı olsun inş.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO