sizce küpe delikanlıyı bozarmı?

sizce küpe delikanlıyı bozar mı?

• evet

Kullanılan: 54 45.0%
  • hayır

Kullanılan: 50 41.7%
  • olabilir

Kullanılan: 16 13.3%

• Kullanılan toplam oy
    120

AsenA_38

Yeni Üye
delikanlılıkla alakası yok tercih meselesi ama bence bu tip takılar kadınlar için var Yavuz Selim takmış ama onun düşüncesi farklı o yüzden tek sol kulağına takanları anlayabiliyorum

suhedaa

Yeni Üye
küpeyle delikanlılığın bir alakası olduğunu düşünmüyorum açıkcası yavuz sultan selim de kullanmıştır ama aksesuar olsun diye takmamıştr orası ayrı tabi:p

DışTicaret33

Yeni Üye
Bölüm:
Dış Ticaret
Yüreklilik farklı birşey, küpeli arkadaşlarım var ölümüne benimle, küpesiz olanlar var arkamdan her an vuracak bir kurt gibi...

Sadece küpenin erkeklere yakışmadığını görüyorum, takmak isteyenede karışmam yani. :)

ayberk228

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
Şimdi Yavuz S. Selim bambaşka. O kulluğunu belirmek için taktı. Şimdiki millet artistliğini belli etmek için takıyor. İnsanların sözler değilde boncuklar kulağına küpe olmuş.

hayat42

Yeni Üye
bazılarına çok yakışıyor şimdi yakışan taksın ama yakışmayan takmasın bite kimisi öle taşlı maşlı takıyor kız gibi erkekde küpe takmanın bir uslübüde var canım :)

eylülbalım

Yeni Üye
ben bu konuda kesın bısey dıyemıyorum abartılı halkalı fılan kupe takan saç uzatan erkeklere kıl oluyorum .. ama mınıcık parlak fazla bellı olmayan kupe takanlara tıpı de uuygunsa yakıstırıyorum... bı de kısa sac uzun sac dıye bı anket acılsa kesın kısa sactan yana kullanırım oyumu =)

hayali

Yeni Üye
bu arada yolda giderken elinde tesbih ile dua okuyan besmele cekenler degil tabi soylemek istedigim sallaya sallaya bos bos gezenler icin diyorum tesbihin amaci sallamak degildir.
_ajan_ arkadaşımıza katılıyorum, tesbih sallanmaz, çekilir. İnce bir noktaya değinmişsiniz teşekkürler.

Küpe konusuna gelince takanı yadırgamam. Küpe takan bir arkadaşım var, onun gibi delikanlısı dünyaya sayıyla gelir desem abartmış olmam. Bana sorarsanız; şahsen küpe takmam.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara