Aöf Tarım Programı

Yussuf72

Yeni Üye
Tarım önlisans yeni kayıt oldum varsa geçmiş yıllara ait sorular lütfen cevap anahtarıyla birlikte yussuf72@mynet.com e-mail hesabıma atsınlar...

mustafa öztürk

Yeni Üye
Selam arkadaşlar tarım 2 sınıf geşmiş yıllara ait soruları bilen varsa yazssın

recombol

Yeni Üye
slm arkadaşlar bu bölümün dersleri zormu bu yıl bende girmek istsyorum halkla ilişkileri sınıfta kalmadan bitirmiştim tşk

ertan_1985

Yeni Üye
lütfen bu bölümde okuyan arkadaşlarım yardım edin

bu sene kısmet olursa ygs ye gireceğim özel sektörde çalışıyorum beni zorlamayacak kolay bi bölümde okumak istiyorum bu bölümde okuyan arkadaşlarım yardımcı olabilirmi nasıl bi bölüm bilgi verebilirmi

arkadas_ca

Yeni Üye
bu sene kısmet olursa ygs ye gireceğim özel sektörde çalışıyorum beni zorlamayacak kolay bi bölümde okumak istiyorum bu bölümde okuyan arkadaşlarım yardımcı olabilirmi nasıl bi bölüm bilgi verebilirmi

arkadaşım bitkiler ve hastalıkları konusunda bilgi veriyor. 2. sınıfda da zooketniyle

hayvan bilimi konusunda inek koyun keçi arı ipekböceği tavuk .. gibi hayvanlar hakkında üretim vs..

eğer sen okumak istiyorsan bunlar var

bitkileri ve hastalıkları incelerken. latince bitki ve ilaç isimler yer alıyor sorulardada öyle çıkıyor.

filanca bitkide mildiyö hastalığı rastlanırsan aşağıdaki ilanlardan hangisi ne zaman kullanılır.

kullanım şekli ve ilaç adı ( latince )...

öyle tarım yaaf ne olacak bağ bahçe işleri deyip okuyanlardan olmayın..
:rolleyes:

zeynep_zehra

Yeni Üye
arkadaşlar üniversitenin kendi sayfasında var sorular google ye anadolu üniversitesi açıköğretim fakültesi diye yazıp girin çıkan sayfalardan e-öğrenme portalını tıklayın e- öğrenme hizmetleri değil portalı buna dikkat edin sonra bi sayfa açılır sayfada oturum aç yazıyo oraya tıklayıp tc no yazın ve oturum açın sizin adınıza bi sayfa açılıyor ordan fakülte seçin yazar çıkan seçenekler arasından sınav soruları sonra bölüm listesinden istediğiniz yılı seçip ders listesinden de ara sınav mı istersiniz final mi tıklayıp girersiniz açılan sayfada e-kitap yazısına tıklayın kitapçıklara cevap anahtarlarına ulaşabilirsiniz her kitpçığın ve dersin bi kodu var oda sayfada yazılı zaten umarım faydalı olur hepinize ordan soruları yazdırabilirsiniz inşallah kafanızı karıştırmadan anlatabilmişimdir kolay gelsin

gemici06

Yeni Üye
tarım önlisansı ile ilgili olarak elinde bilgi ve çıkmış sorusu olan arkadaş varsa onlardan yardım bekler soruları verebilme imkanları varsa seviniriz.
teşekkürler
mgemici32@hotmail.com

zynp0764

Yeni Üye
selamlar bn 2005 yılında örgün öğretim organik tarım bölümüne kayıt yaptırdım 2 dersim kala mezun olmadan okulumu terk ettim simdi ise öğrenimimi açık öğretimden tamamlamak istiyorum ama ne yapmam gerektiğini bilmiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

egevdeniz

Yeni Üye
ARKADAŞLAR BEN BU YIL TARIM BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİM. ELİMDE 2. SINIFIN BÜTÜN GEÇMİŞ DÖNEM ARA YIL SONU VE BÜT SINAV SORULARI DOSYALANMIŞ OLARAK MEVCUT. BENDEKİ SORULARI İSTEYEN BİR ARKADAŞA BEDELSİZ OLARAK VERMEK İSTİYORUM. MAİL ATIN KARGO İLE KARŞI TARAF ÖDEMELİ GÖNDEREYİM. egevdeniz@gmail.com

freetime

Yeni Üye
arkadaşlar merhaba tarım önlisansı bitirdikden sonra zirai alet ve makina satış ruhsatı alabiliyormuyuz bu konu hakkında bilgi verebilirmisiniz yönetmelikte Ziraat mühendisi veya teknikeri veya teknisyeni veya makina mühendisi olmak şartı aranıyor bu bölümü bitirince tekniker oluyormuyuz?

roysroys

Yeni Üye
Bölüm:
Tarım Programı
Slm Arkadaşlar Geçmiş Yıllarda çıkan sorularla bu yıl çıkan sorular çok farklı BOŞ BOŞUNA KAFANIZI KARIŞTIRIRSINIZ BENDEN SÖYLEMESİ BENİM BAŞIMA GELDİ yinede siz bilirsiniz FİZİK KİMYA BİYOLOJİ VE MATEMATİK DERSLERİ VAR YENİN KREDİLİ SİSTEMDE; ÇOK ZORLAŞTIRMIŞLAR BU BÖLÜMÜ ...neyse selamlar

roysroys

Yeni Üye
Bölüm:
Tarım Programı
Slm
beyler bayanlar
alginiz bu kadarmi zayif zayifsa niye okuyorsunuz
defalarca şu siteden yazdim tanişalim diye kimseden ses seda yok!
sanki borç para istedik sizden!

roysroys

Yeni Üye
Bölüm:
Tarım Programı
SLM
ŞURDAN BİR KAÇ KELİME DİYCEM SİZLERE EĞER TARIM BÖLÜMÜNÜ SEÇTİYSENİZ GEÇMİŞ OLSUN AYNI HATAYI BEN YAPTIM! niyemi " ÇÜNKÜ FİZİK KİMYA BİYOLOJİ MATEMATİK DERSİNİ KOYMUŞLAR BU BÖLÜME GEÇMİŞ OLSUN ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN DİYORUM ŞURDAN BAŞKA BİR SEY DEMİYORUM BU BÖLÜMDE OKUYCAKSANIZ ARKADAŞLAR DAYANIŞMAYA İHTİYACIMIZ OLDUĞUNU İYİ BİLİYORUM O KADAR
EĞER DERTLEŞMEK İSTEYEN VARSA YAZIN
ekrem74arslan@yandex.com'a mesaj atın tanışalım dertleşelim bakalım
!
kolay gelsin
ACELE CEVAP BEKLİYORUNM.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar