Bi bakılırsa sevincem. Bilgi edinmek istiyorum

• Konbuyu başlatan 4ným4l
  • Başlangıç tarihi
4

4ným4l

Misafir
Ya ben bu sne gircem açık öğretime tercihime sadce açık öğretim yazdım. Bi arkadaş kayıtlar için yardımcı oldu saolsun. Ben bişey daha soracaktım ben sınavlara hazırlanırken sdece elimdeki kitaplarlamı çalışıcam. Yani başka bi çalışma kaynağı felan olucakmı. Bide bu kitap ları rastgelemi alıcam. yoksa belli bi alacağım kitaplar varmı acaba. TEŞEKÜRLER

4

4ným4l

Misafir
Ve bi sorum daha olacaktı. Ben düz lise meğzunuyum. Bu sene AÖ maliye okuyacam inşallah. Seneye sınava tekrar dan girip 2 senelik biyer yazsam örneğin bilgisayr prog. 2 sini aynı anda okuyabiliyormuyum ?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Aynı anda 2 üniversite okuyabilirsin bunda sakınca yok.
Aof çalışma sistemine gelince ; Tavsiye edebileceğim en iyi yardımcı kitap Murat Açıköğretim yayınlarının hazırlık kitaplarıdır. ders kitaplarının özetini verir. deneme soruları ve sınavlarıyla destekler. Oldukça yardımcı olur.
Onun dışında ders çalışması konusunda elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışıcaz.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Pardon ikinci üniversite derken örgün eğitimi kasdetmiştim.. Aynı anda 2 açıköğretim programında okumanız sistem olarak olanaksız. Sınav tarihleri tüm programlar için aynı

4

4ným4l

Misafir
yoq aynı anda 2 açık öğretim demiorum bu yıl açığa başlıcam seneyede tekrar sınava girp 2 senelik bilgisayr prog. okuyamazmyım ?

S

sökmenoðlu

Misafir
sen al dıplomayı napacan yazanı askerlıkten yırt oda yeter eger sabredersen pıyasada acık ogretım mezunu makam sahıbı buyuklerımız var hersey sana kalmıs...

4

4ným4l

Misafir
Ewet açık öğretim yazıp yazmamsı pek bişyi değiştrmez. Kendini okudğun dalda geliştirmek önemli. Ama bildğim kdarıyla anadolu üniverstiesi yazar.

mimoza

Özel Üye
:D özür 2 defa cevaplamışım...:pyav ben anla diye şettirdimdi:D:pihi çaktırma:D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye