Okul Öncesi Öğretmenliği

ebruli_m

Yeni Üye
selamlar ...açık öğretim okul öncesi öğretmenliği bölümüne gitmek için öss den kaç puan almak gerekiyo ...ceveplarsanız sevinirim...

merwwwe

Yeni Üye
ilk önce çocuk gelişimi mezunu olmak gerekio acıköğretimme girmek için ben bu sene girdim 1. sınıfım we 335 puanla girdim

muuko

Yeni Üye
AÖF Okul Öncesi 1. Sınıf Öğrencilerinin Paylaşım Başlığı ( 08-09 Öğretim Yılı )

http://s1.dosya.tc/a__k__retimsorular_.zip.html açık öğretim geçmiş yıllar sınav soruları tek dosya

gom player yada opera ile açılır önce onları yükleyin

A

a1s2d3f4g5h6j7k8l9ş0i

Misafir
Okul öncesi fen ve matematik soruları nerde

bi tanesi_2626

Yeni Üye
arkadaşlar ben 339 puanla girdim bu sene 3. sınıf olacağım inş.benim dönemimde en düşük puanla giren 312'ydi sanırım yanlış hatırlamıyorsam.umarım yardımcı olabilmişimdir.Allah herkesin gönlüne göre versin.okul öncesi okuyanarla tanışmak isterim arkadaşlar okuyoruz ama bi kişiy bile tanımıyoruz çok üzücü

Efsunnn

Yeni Üye
arkadaşlar ben 339 puanla girdim bu sene 3. sınıf olacağım inş.benim dönemimde en düşük puanla giren 312'ydi sanırım yanlış hatırlamıyorsam.umarım yardımcı olabilmişimdir.Allah herkesin gönlüne göre versin.okul öncesi okuyanarla tanışmak isterim arkadaşlar okuyoruz ama bi kişiy bile tanımıyoruz çok üzücü
ooo ne güzel 2 yıl kalmış arkadaşım. bende okulöncesi okuyorum 2 ye geçtim şükürler olsun bütlere falan kalmadan :)

ahu dudu

Yeni Üye
ya ne yazık ki ben bilgisayardan büte kalmışım gözün aydın arkadaşım artık 2 olmuşsun hayırlı olsun diğer arkadaşlar siz ne yaptınız sınavda yoksa bi tek büte ben mi kaldım:(

kumrummm

Yeni Üye
slm arkadaşlar ben cocuk gelişimi ve eğitimi mezunuyum sınavda barajı geçtim ama okul öncesi öğretmenliği için aöf de baraj varmış bilgisi olan varmı puanım 263 bu bölüme girebilirmiyim zor sanırım peki işletmeye girebilirmiyim

Linsey

Özel Üye
slm arkadaşlar ben cocuk gelişimi ve eğitimi mezunuyum sınavda barajı geçtim ama okul öncesi öğretmenliği için aöf de baraj varmış bilgisi olan varmı puanım 263 bu bölüme girebilirmiyim zor sanırım peki işletmeye girebilirmiyim
Slm ,
evet işletmeye girebilirsiniz;)

kumrummm

Yeni Üye
cvp için teşekkür ederim ilk tercihim okul öncesi öğrt.ona giremiyorum sanırım puanı çok yüksek barajı geçmek yetmiyormuş ama keşke okul öncesi öğr. olsaydı:(

Linsey

Özel Üye
cvp için teşekkür ederim ilk tercihim okul öncesi öğrt.ona giremiyorum sanırım puanı çok yüksek barajı geçmek yetmiyormuş ama keşke okul öncesi öğr. olsaydı:(

Evet barajı geçmek yetmiyor ,
Lise'den çocuk gelişimi mezunu musunuz?

kumrummm

Yeni Üye
evet cocuk gelişimi ve eğitimi mezunuyum

Linsey

Özel Üye
evet cocuk gelişimi ve eğitimi mezunuyum
Peki anladım ,
Puanınız biraz yeterli gözükmüyor ama sizin yinede içinizde kalmasın canınız ne istiyorsa onu yapın derim,
Birde açıköğretimde yeni bölümler açıldı bakmanızı tavsiye ederim,
Kolay gelsin;)

kumrummm

Yeni Üye
tercihlerimi yaptım ama olmucağını biliyorum bir ihtimal diyorum işte artık fazlada düşünmek istemiyorum yardımlarınız için çok teşekkür ederim yeni bölümleri uzun uzun inceledim malesef istediğim sadece iki yer işletme ve okul öncesi saolun

Linsey

Özel Üye
tercihlerimi yaptım ama olmucağını biliyorum bir ihtimal diyorum işte artık fazlada düşünmek istemiyorum yardımlarınız için çok teşekkür ederim yeni bölümleri uzun uzun inceledim malesef istediğim sadece iki yer işletme ve okul öncesi saolun
İnşallah herşey istediğiniz gibi olur , İyi forumlar;)

CeLaL1234

Yeni Üye
ben meslek lisesi çıkışlı olarak 2 sene mobılya ve dekorsayon okudum okulum bıttı.bu senede öss den 188 puan aldım acaba okul oncesı eğitim öğretmenlıgı okuaybılırmıyım cvplarsanız sevınırım

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
ben meslek lisesi çıkışlı olarak 2 sene mobılya ve dekorsayon okudum okulum bıttı.bu senede öss den 188 puan aldım acaba okul oncesı eğitim öğretmenlıgı okuaybılırmıyım cvplarsanız sevınırım
Okul öncesinde okuımak için meslek lisesi çocuk gelişimi mezunu olmalısınız.Ama şu an aöf de okul öncesi alımı yok zaten.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO