Bursa'da İkamet eden Aöfli arkadaşlar burada toplanalım..

sevecen80

Yeni Üye
Evet arkadaşlar Bursa ve Çevresindeki İllerde ikamet eden arkadaşlar bu Konu başlığı altında toplanıp,tanışmaya ne dersiniz....
Ben Abant İzzet Baysal Üniversitesi Düzce Meslek Yüksekokulu Haberleşme Bölümü Mezunuyum.Ve şu anda İşletme Fakültesi 3. sınıf öğrenciyim,İnegölde ikamet ediyorum.
Sizlerde kendinizden bahsederek bu ortamın oluşması için bir başlangıç yapabilirsiniz...

NiceA

Yeni Üye
Herkese merhaba bende Uludağ Ünv. SBMYO işletme mezunuyum..bende bursa/iznik' ten... aöf işletme 4, sınıfa geçtim biticek inşalh yaaa....:D

gamzetarhanaci

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar tercihlerimden Anadolu Üni. ÇEKO bölümüne yerleştirildim.Başta tereddütlerim vardı ama karar verdim kaydımı yaptıracağım. Bursa'da yaşıyorum Bursa'da ikamet eden AÖFli arkadaşlarla tanışmak isterim.

A

akif

Misafir
GAMZE TARHANACIDAN ALINTI

Merhaba arkadaşlar tercihlerimden Anadolu Üni. ÇEKO bölümüne yerleştirildim.Başta tereddütlerim vardı ama karar verdim kaydımı yaptıracağım. Bursa'da yaşıyorum Bursa'da ikamet eden AÖFli arkadaşlarla tanışmak isterim.

İYİ BAŞLADI SİTEDE HER SEY HADİ BAKALIM MERHABA

cadý kýss

Yeni Üye
meraba bende bursada ikemet etmekteyim erçe bi türlü alışamadım şu bursaya ama istanbuldan sonra alışmaya çalışıyorumm işte baksana istanbuldan bursaya geçiş herneyse bende işletma fakültesi 1.sınıf öğrencisiyim nasipse şu sonuçlar bi açıklansa 2.sınıf olcam allah nasip ederse herneyse kendinize iyi bakın hoşçakalın by

bursa_selcuk

Yeni Üye
evet slm torpaklarım:D memleket kokuyo burası be :p bende bursa inegölden maliye bölümü 3. sınıftayım herkesle tanışalım kaynaşalım dimi sıcak ortamlar oluşsun çay falan içmeye gidelim ne güzel dimi :D ne gerek var bunlara ya herkes çalışsın işte derslerine geçsin sınıfını :D byss

sevecen80

Yeni Üye
Evet arkadaşlar özelden msn adreslerimizi paylaşarak tanışma şansı bulabiliriz,Bu düşünceye katılan arkadaşları özelime bekliyorum...

suheda.s

Yeni Üye
bende bursalıyım bende bursa çocuğum hor görmeyin beni:)) iktisat 3.sınıftayım

emirhann_2006

Yeni Üye
evet arkadaşlar bi bursalı kardeşiniz daha :) kamu 1. sınıfım.inşallah çift dikişi yapmadan geçerim.tanışmak istiyen arkadaşlarla yazışırız herkese başarılar..

tulaygulsu

Yeni Üye
selam bende bursa m.kemalpaşadan işletme 2. sınıftayım inşallah biter yaa

sakal67

Yeni Üye
Acikögretimden yurtdisinda üniversite okumaya gitmek istermisiniz.

mususi

Yeni Üye
Önlisans 2.sınıf soruları

Bende Bursa ilinin Büyükorhan İlçesinin Kınık Beldesindenim.Büyükorhan ilçesinde Memurum.AÖF Önlisans Sosyal Bilimler bölümü 2.sınıf geçmiş yılların ara sınav soru ve cevapları ile deneme sınavlarını arıyorum.İlgilenen tüm arkadaşlara , yardımcı olduklarından dolayı teşekkür ederim.İlginizi bekliyorum.

nur012

Yeni Üye
bende uludağ sbmy mezunuyum.şimdi işletme 3. sınıfında okuyorum.bursada oturuyorum.osmangazi ilçesinde:):)

cagla_ing

Yeni Üye
ben hem yeni üyeyim hem bursalıyım hem anadolu üni. 1.sınıf işletmeyimm.... oooooooooooooooooooooo alkışşşşşşş... :)
:p

sea blue

Yeni Üye
kamu yönetimi 1.sınıf bende bursadayım kursa giden varmı ?

milck

Yeni Üye
bende yenı uyelerdenım bursa ınegoldenım ışetme 3 sınıfım

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,724