Eğitim Aldınız Bölüm Hakkında Ne Kadar Bilgi Sahibisiniz?

Eğitim Aldınız Bölüm Hakkında Ne Kadar Bilgi Sahibisiniz?

• Kullanılan toplam oy
    66
  • Bu anket kapanacak: .

sevecen80

Yeni Üye
Evet arkadaşlar hepimiz Aöf de eğitim alıyoruz,ve okuduğumuz Bölüm hakkında ne kadar bilgi sahibiyiz,Ya da eğitimimiz sonrası iş imkanlarını ne kadar Biliyoruz...?

NiceA

Yeni Üye
2 sene baya bi ter döktum m.y o. :p bide sıkıştırılmış proğram görüyorduk yanı 4 yıl 2 yıla sıkıştırılıyor :mad: baya bi bilgi sahibi oldum diye bilirim :D iş imkanı konusunda ise baya bi işletme mezunu var :( iş artık deneyime kalıyor ama çalışmadanda nasıl deneyim sahibi olabiliriz anlamıyorum yaaaa:mad::mad:

neslim

Yeni Üye
yeteri kadar bilgiye sahibim ama kim okulunu bitirince kendı branşında iş bulabilmişte biz bulacaz arkadaşlar bu çok zor yani. mesela ben şimdi işletme okuyorum ama çalıştıgım iş yeri reklam üzerine.yanı ben sadece elımde diplomam olsun diye okuyorum açıkcası yanı.sizler ne düşünürsünüz bilmiyorum ama....

yasarguner

Özel Üye
Bölüm:
Konaklama İşletmeciliği
Bilgim yeterince Var ama üstüne bir şeyler eklemeye çalışıyorum..

Garbino

Özel Üye
Yeteri kadar bilgim olduğunu düşünüyorum. Ama yinede bişeyler araştırmak için internette bi gayret bilgi arıyorum. Heder oldum valla :)

_çekimm_

Yeni Üye
çok çok az bilgim var ama site sayesinde oldukça bilgi edinicem sanırım emeği geçen herkese teşekkürler...

A

angelicaaa

Misafir
yeteri kadar herşeyi biliyorummm..
bana mezun oldğumda yeticek olan faydalı olacak olan her türlü bilgiyi biliorum...

doLarfather

Yeni Üye
vaLLa adam her zamn ünili. olmuyo :D ayda yıLda bı duStu gormemıs hesabı tuttum kopardım :D:D:D heu hue

doLarfather

Yeni Üye
ha bu arada sitemizinde bizlere verdiği bilgiyide bos gecmemek gerek bızlerın bılgılenmemızde emegı gecen herkese bu konu aracılıgıylada tesekkurler...

merveg

Özel Üye
yeteri kadar bilgim var ama ne kadar araştırırsak okadar iyi. bu site de faydalı olacaktır eminim

POSKY

Yeni Üye
Bende saglık bolumu okuyorum fazla bilgim yok eğer bilginiz warsa lutfen paylaşırmısınız

Çevrimiçi üyeler

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,416
Kullanıcılar
90,723
Son üye
AlanDQ