Aöf Destek kurucularına teşekkürler

sevecen80

Yeni Üye
Aöf Destek kurucularına teşekkürler,gerçekten kayda değer bir site olmuş,Bir aöf öğrencisinin ihtiyaç duyabileceği şekilde hazırlanmaya çalışılmış,umarım bunuda hep beraber başarırız....
Tekrardan Teşekkürler Aöf Destek Kurucuları.....

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
İyi niyetiniz ve dilekleriniz için canı gönülden teşekkür ederim. Her geçen gün biz öğrenciler için en iyisini yapmak için çaba sarfediyoruz. Umarım sizlerinde destekleriyle bunu en iyi şekilde başarırz

A

aylin bolaç

Misafir
harika bi site daha bugün üye oldum ama çokk geç kalmışım... bu yararlı bilgiler için size teşekkür ederim.... ellerinize sağlık...

mimoza

Özel Üye
çok tşk aylin arkadaşım gibi bende geç kalanlardanım..emeğiniz ilginiz için sonsuz saygı ve tşk

gochan

Yeni Üye
öncelikle böyle bi site kurdugunuz için cok tesekkür ederim ders calışırken cok işe yaracagından eminim tüm aöfli arkadaslara da bütün sınavlarında basarılar diler mezun olmalarını dilerim...

faranmaz

Yeni Üye
msn de nerdeyse 1 aydır reklamlarınızı görüyom ama girme fırsatım olmuyodu ( msn de kızlarla konuşmaktan:D ) ama güzel bir site daha önce 2 yıl birinci sınıfı tekrar ettim nette aöf ile ilgili resmi site dışında yararlı bilgi bulamamıştım resmi sitede yüzeysel bilgiler bilirsiniz.. burası çok güzel eğer bu yıl tekrardan aöf yazarsam bu site bana çok yardımcı olur eminim ellerinize sağlık ^^ Hayırlı İşler :p

4

4ným4l

Misafir
Site gerçekten çok güzel ne derdeyse en başından beli bu sitedeyim çok şey hakkında bilgi edndim. Tek kelime ile mükemmel...

A

ayca

Misafir
tebrik

uguruna inandıgım bu site ile 2 yıldır veremediğim hukuk sınavından geçmenin haklı gururu içindeyim.herkese cok cok tesekkürler özellikle ıceberg sana sonsuz tesekkürler içten destegin için...

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
uguruna inandıgım bu site ile 2 yıldır veremediğim hukuk sınavından geçmenin haklı gururu içindeyim.herkese cok cok tesekkürler özellikle ıceberg sana sonsuz tesekkürler içten destegin için...
Her şey bir tarafa, geçmene çok sevindim. Bu sırada az da olsa bizim yardımımız olduysa ne mutlu bize.
başarılarının devamını dilerim

yasarguner

Özel Üye
Bölüm:
Konaklama İşletmeciliği
Bu Site Sayesinde Daha Bir Çook Aof Ögrencisi Ve Kpss De Başarılı olacagına İnanıyorum Herkeze Başarılarının Dwamı Dilegiyle..

weeping eyes

Özel Üye
iyi niyetleriniz için tüm arkadaşlara teşekkür ederiz.sizlere daha iyi platformda buluşturmak için elimizden gelen tüm çabaları sarf ediyoruz.sizden istediğimiz tek şey sitemizin daha da büyümesi için bu siteden haberi olmayan arkadaşları bilgilendirmek.

brsvc

Özel Üye
elimizden geldiği kadar çabalıyoruz. inşallah çoğu kişi katıyoruz,katacağız aramıza

co1era

Özel Üye
-UNUTMAYALIM'ki PİLGİ PAYLAŞILDIKÇA GÜZELDİR-
hayat boyu çıkılan merdivende bir basamak çıkmanıza yardımcı olduysak NE MUTLU bize

TÜM AOF'lilere TEŞEKKÜR EDİRİM

uyuss

Yeni Üye
Herkezin emeğine ve yüreğine sağlık. Gerçekten çok iyi bir iş başarmışınız. Herkez birbirine destek olduğu ve bilgilerini paylaştığı sürece ki burda bunu zaten yapıyorlar daha başarılı olacağımıza eminim.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara