OÖLP - Okul Öncesi Öğretmenliği Lisans Programı Ara Sınav Sorumluluk Üniteleri

Okul.Oncesi

Okul Öncesi Öğretmeni
Bölüm:
Okul Öncesi Öğretmenliği
slm

ben okulöncesiöğretmenliği açıköğretim fakültesi 2.sınıf öğrencisiyim bu yıl dersler toptan değiştiği için hiçbir yerde özet kitap bulamadım dolayısıyla çalışırken zorlandım rica etsem bana benım yenı sısteme gore kaynak sorulara ıhtıyacım var yardımcı olursanız sewınırım.
Merhabalar Burcu evet bu sene dersler değişti yeni sisteme göre aof kitapları dışında hiçbir kaynak yok kaynak soruları ekleyemiyorum l bu konuda yardımcı olamıyorum malesef:(

bern@

Yeni Üye
arkadaşlar iyi akşamlar..ben sanırım biraz ilgisiz bi öğrenciyimaslına bakarsanız bayağı ilgisiz:(2.harcımı yatırmadım...ne yapcam bi sorun olmaz sanırım dimi???nasıl böyle bişey yaptım bende çok şaşırdım:rolleyes:

saadet10

Yeni Üye
Okulöncesinde Materyal Geliştirme ve Görsel Sanatlar Eğitimi

Materyal Geliştirme
Görsel Sanatlar Eğitimi
1-3
6-8 olarak görülüyo ara sınav sorumluluk ünitesi hangisi acaba birde kitap 10 ünite yardımcı olursanız sevinirim

fatoş19

Yeni Üye
mrb cnm.ben bırıncı sınıfım.arastrdım yardımcı kıtap.ama anadolu unıversıtesı tarafından yasaklanmıs bızım bolume aıt yardımcı kıtap basımı.o yuzden bulabılceenı sanmıorum.

psishik

Yeni Üye
Arkadaslar finalde butun kitaptanmı sorumluyuz birisi yardımcı olabilirmi bu konuda ? Şimdiden tesekkurler :)

Okul.Oncesi

Okul Öncesi Öğretmeni
Bölüm:
Okul Öncesi Öğretmenliği
slm

arkadaşlar iyi akşamlar..ben sanırım biraz ilgisiz bi öğrenciyimaslına bakarsanız bayağı ilgisiz:(2.harcımı yatırmadım...ne yapcam bi sorun olmaz sanırım dimi???nasıl böyle bişey yaptım bende çok şaşırdım:rolleyes:
merhabalar harcı zamanında yatırman daha iyi olurdu ama sorun olmaz belirlenen faziyle ödersiniz yinede geciktirmemekte yarar var diye düşünüyorum.

Okul.Oncesi

Okul Öncesi Öğretmeni
Bölüm:
Okul Öncesi Öğretmenliği
slm

Arkadaslar finalde butun kitaptanmı sorumluyuz birisi yardımcı olabilirmi bu konuda ? Şimdiden tesekkurler :)
merhabalar arkadaşlar finalde tüm kitaptan sorumluyuz şimdiden başarılar

suziş

Yeni Üye
merhaba ben yeni üye oldum okul öncesi öğretmenliği 3.sınıf soruların arıyorum yardımcı olabilirmisiniz

basaranihal

Yeni Üye
mrb çocuk ruh sağlığı dersi ile ilgili sorulara ihtiyacım var nrdn blblrm:confused:

fatosla

Yeni Üye
slm ben fatoş bende bu sene kaydoldum benim korkumda ingilizce bana 7 kitap verildi ama aralarında ingilizce yok anlamadım eksikmi yoksa verilmiyo mu ??

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO