gözlerinnn...

BURCU

Çok Özel Üye
Gözlerin; beni bu diyarlardan alıp, adını bilmediğim diyarlara götüren gözlerin..
Bilmediğim, adı konulmamış bir rüzgarla savrulmam seninle... yaşamak ya da o an yaşayamamak birbirimizi... zamanın durup, gözlerimizin birbirine dokunuşu... ve göz kapaklarımızın ardında yaşamak delice, kuralsızca o anı yaşatmak... var ettiğimiz o güzelliği sadece gözlerimize sunmak... daha ötesi yok, bu aşka dair... yazılamayacak hatta hiç anımsanamayacak....
etrafımızın da o kadar gün varken bir günü bile olmayan, saniyelere hapsedilen bir aşk..... ufuk da yelkeni bile olmayan, adı hiç olmamamış sadece bir an... hatırlanamayacak.....
Gözlerin; kimsenin bilmediği, çalıntı aşklarla yaşanan, sahipsiz bir aşkın baş kahramanı.... artık sahipsiz aşklar sokağında seni bekliyor... henüz başlanılmamış; başlanılmayı beklerken terk edilmiş aşkların arasında... bize hiç yakışmayan... yüreğimizin dayanamayacağı bu güzellik bizim için çok fazla... bırak artık ellerimiz başka ellerin; gözlerimiz başka gözlerin ve sevgimiz ;o hiç başlayamadığımız sevgimiz başkalarına merhem olsun... ve biz başka aşklarla sahiplenelim... biz yaşayamadık onlar yaşasın...
belki bir gün; sahipsiz aşklar sokağında tekrardan buluruz birbirimizi... eğer; adını bile koyamadığımız gözlerimizi kimse bulamamışsa.. gözkapaklarımızın ardındaki yaşamı kimse farkedemediyse ve hala o sokaklarda sahipsiz dolaşıyorsak; son durak da bekliyor olacak gözlerim gözlerini...

weeping eyes

Özel Üye
gerçekten bunları sen mi yazıyorsun inanmam :D

yine yeni yeniden çok beğendiğimi söylemek isterim.

yüreğine sağlık.

BURCU

Çok Özel Üye
evet ben yazıyorum. begendiğine sevindim. genelde yazılarımı pek anlayamazlar bi kelimede çok şeyler anlatmak isterim. daha çok var :)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara