Vaktinden önce Gel...

BURCU

Çok Özel Üye
Yasanilmamis Yasanilmayi Bekleyen Duygularimla.... Henuz Tanimadigim Senle Basliyorum Kelimelerime.... Sen Nerdesin???? Nerden Gelip Bulacaksin Beni??? Yeseren Duslerimin Ardindan; Dogacak En Guzel Gercek.... Sana Sesleniyorum!.. Bilinmeyen Tarihi Anlatir Sana Olan Askim, Ne Zaman Gelecegi Belli Olmayan. Ve En Buyuk Sevgiyi Anlatir Icten Ice.. Gel Bana Tut Ellerimi... Yoklugunla Kavrulan Icimi Varliginla Yasat.. Ikimizinde Birbirimizi Bulma Vakti Geldi... Daha Asmamiz Gereken Ne Kaldi Ki..... Yuregim Oyle Ozlemle Dolu Ki ; Gozlerimden Ozlemin Akiyor... Seni Tanimadan Arayislarim, Seni Bu Derece Ozleten... Hani Derler Ya Sesini Ozledim, Kokunu Ozledim Gozlerini Gormem Gerek..... Bu Kelimelerin Hicbiri Suan Bana Ait Degil... Ne Sesini Ne Kokunu Nede Gozlerini Ozleyebilirim;cunku Ben Hic Seni Tanimadim..ben Senin Varligini Ozledim... Yanima Gelmek Icin Zamanini Bekleyen Varligini... Ama Bugunde Sensiz Gecti, Umarim Yarin Olmadi Yarinin Bir Sonraki Yarinina Kadar Gel Bana... Vaktinden Once Gel ... Once Gel Ki , Ne Kadar Erken Gelirsen Bi O Kadar Fazla Yasariz Birbirimizi..... Her Gecen Gunde Sana Daha Cok Yaklasiyorum... Ama Bir Yandan Da Seninle Yasayamadigim Bir Gunu Kaybediyorum. Bana Oyle Bir Gelmelisin Ki Sana Baktigim Da Kendimi Goreyim... Ve Iste Diyeyim.. O Geldi... Ben Seni Taniyorum Ve Biliyordum Boyle Gelecegini Diyeyim Ilk Gozlerimizin Bulustugu O Anda... Ve Simdi Sana Soyleyecegim Son Kelimem; Mevsimsiz Gel Mevsimim Ol... Bekliyorum Seni... Beni Bulana Kadar...

BURCU

Çok Özel Üye
İÇİME FAZLA GELEN DUYGULARI UFAK Bİ KAĞIT PARÇASI YARDIMIYLA HAFİFLETMEYE ÇALIŞIYORUM SADECE :d

weeping eyes

Özel Üye
sen bi harikasın
devamını bekliyorum yazılarının ok ???

BURCU

Çok Özel Üye
Tabiki Ne Demek. Umarim Bütün Duygulara Ortak Olur :)

BURCU

Çok Özel Üye
çok Sevindirik Oldum :)

weeping eyes

Özel Üye
ne güzel yaaa
peki benim siteye koyduğum şiirlere baktınız mı
gerçi bizim senin gibi bi yeteneğimiz yok yazamıyoruz yani !!!

BURCU

Çok Özel Üye
çok şiir Var. Bakmadim Ama Bakarim. Olurmu öyle şey.

ahmet88

Yeni Üye
yüreğine sağlık çok güzel şiirler insanı alıp götürüyo

rainbow

Özel Üye
emeğine sağlık burcu........................:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara