Senli Duygularimla....

BURCU

Çok Özel Üye
Yaklastikca Sensizlik Ben Uzaklasiyorum Bu Sessizligi Yaklastiran Hayattan... Bedenimde Biriktirdigim Ozlemlerle Sana Bir Hasret Denizi Olusturdum,yuregimden Sizintili... Bu Denizde Bogulmak Uzereyim Nefes Alirken... Doya Doya Yasamak Aski,sevgiyi Soluksuzca Bu Nehirde Bogulmak Yasarken,ama En Guzeli Senin Yureginde Yasamimi Sana Vermek... Sonsuz Bir Kelime Bulmak Istiyorum Seni Anlatan Ve Anlatinca Seni Her Haliyle Yasatan.. Sadece Bana Ait Bir Kelime Icinde Senin Verdigin Essiz Duygularla Seni Anlatan.. Karanlik Cokunce Uzerime Sen Geliyorsun Yanima Hayallerimden Cikip..isigimi Verip Geri Donuyorsun Ait Oldugunyere...hayallerime...ben Seni Ozledigimde Karanligi Cagiriyorum Uzerime Coksun Diye Ardindan Sessizce Bekliyorum Seni..geldiginde Gozlerimi Yumuyorum Seni Goremiyorum Ama Iliklerime Kadar Yuregimin En Acilmamis Yerine Kadar Hissediyorum Seni Kana Kana Iciyorum.. Boyle Bir Duyguyu Anlatan Bi Kelime Istiyorum Seni Gorerek Yasamak Icin...sadece Bana Ait Bana Yasatan... Yuregime Islenmis Sevginle Ben Her Zaman Ki Yerimde Seni Sensiz Yasiyorum...yoldasim Sevginle... Gozlerimi Her Actigimda Seni Gordugum Noktadayim..yani,hayallerimde Ait Oldugun Guzel Dunyamda Seninleyim... Bir Firtinaya Kapilip Giderken Bedenim Duraklatti O Hicbirseyin Engel Olamadigi Duygularimi...ama Bilmiyordu Duygularimin Ait Oldugu Yerin Hayallerim Oldugunu.. Yani Senin Yanin... Hicbir Yone Cekemedigim Istesemde Yapamadigim Kendime Soz Geciremedigim Duygularin Yaninda Sessiz Bedenim Hicbirsey Bence ... Ben Duygularimla Bedenimle Savasabilirim Hic Bikmadan... Sensiz Bir Bedene Karsi Senli Duygularim.......

weeping eyes

Özel Üye
yine döktürmüşsün:D
ellerine,yüreğine sağlık.

BURCU

Çok Özel Üye
He He :d Tskler

rainbow

Özel Üye
oooffffff.........en güzellerinden yine bi danesii......saolasın burcu.

BURCU

Çok Özel Üye
teşekkürler :) hepsini bi gözden geçiriyosun sanırım kolay gelsin sana :) okudukça yaşa emi :) iyileri daha çok:p

rainbow

Özel Üye
her gece bi kaç danesine bakıyorumm......okudukça içimdekilerii.............anla artııkk............gittikçe güzelleşiyor...zaten.hepsini okucam teşkür yasmasanda olurrr.....:p...

BURCU

Çok Özel Üye
Yamaya kalksam zaten peşine yetişemem ki :D

rainbow

Özel Üye
:D:D:D:Dhaklı söze ne deniir???????:p:p

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414