ara sınava çok az kaldı arkdaşlar

sinem73

Yeni Üye
evet arkadaşlar ara sınav için pek birşey kalmadı.herkes çalıştımı.moraller yerindedir umarım.çünkü bu çok önemli sınavın gidişatı açısından.ben bu sene sınava giremiyorum.ama girecek olan bütün arkadaşlarıma dua edecem.inşallah hepiniz dilediğiniz puanı alırsınız.hepinize sevgiler....

Ares

Yeni Üye
"sinem73" rumuzlu arkadaşım, öncelikle kendi adıma teşekkür ederim.
Bir aksilikten dolayı bu sene sınava giremediğini biliyorum, herşeyde bir hayır vardır, inşallah seneye yapılacak sınava girer ve başarılı olursun.
Ara sınavın çok önemli olduğu düşüncesine bende katılıyorum.Çünkü bunun telafisi yok ama final sınavının var ve hem final hemde bütünleme sınavında ara sınav sonucu dikkate alınacak.
Çalışmaya gelince;
Evet çalıştım, ama iki haftada daha da çalışıp iyi notlar alacağımı düşünüyorum.
Umarım herkeste çalışmıştır....

Z

.zy

Misafir
bn daha konuların yarısına ancak gelebildim,oku oku bitmiyor..dua edin sınava kadar yetişsin..bnm merak ettiğim bir şey var,sınavda hangi derslerden kaç soru çıkıyor? işletme 1.sınıftayım..ve son dönemde çıkmış soruları sitede bulamadım..yardımcı olursanız çok memnun olurum..herkese başarılar..iyi akşamlar...

sinem73

Yeni Üye
son dönemde çıkmış soruları deneyimli arkadaşlarımız var sitede onlara sor onlar biliyorlar.ama yinede iyice bak bence olması lazım.

destina_m

Yeni Üye
ben işletme 3.sınıfa dikey geciş yaptım sunu soyleyebılırım calısmam gereken cok sey var ama tam olarak neresı yanı her kıtapta 15 unıte bulunmakta ve 15 unıtenın hepsınden mı sorumluyuz yoksa bellı bır yerındenmı bılen vardır mutlaka lutfen benı aydınlatın yoksa ısım cok zor

Ares

Yeni Üye
ben işletme 3.sınıfa dikey geciş yaptım sunu soyleyebılırım calısmam gereken cok sey var ama tam olarak neresı yanı her kıtapta 15 unıte bulunmakta ve 15 unıtenın hepsınden mı sorumluyuz yoksa bellı bır yerındenmı bılen vardır mutlaka lutfen benı aydınlatın yoksa ısım cok zor

Merhaba,
Kitapta ara sınav ve final için sorumlu olduğun kısımlar yazar ama hatırlatmak gerekirse genelde, toplam ünite sayısının yarısından ara sınavda(15 ünite varsa, 7 yada 8) , bütün ünitelerden final sınavında sorumlusun.
Şimdiden başarılar....

Garbino

Özel Üye
Arkadaşlar Herkese Arasınavda Başarılar Dilerizzzz!!! Umarım Başarılı Geçen Bir Sınav Olur Herkes Adınaa ... :D:D:D

weeping eyes

Özel Üye
arkadaşlar inş herkes için çok ii bi sınav olur hepinize başarılar diliyorum.
farklı konulardaki soru ve sorunlarınızı yetkili arkadaşlara ve bana sorabilirsiniz.

destina_m

Yeni Üye
Merhaba,
Kitapta ara sınav ve final için sorumlu olduğun kısımlar yazar ama hatırlatmak gerekirse genelde, toplam ünite sayısının yarısından ara sınavda(15 ünite varsa, 7 yada 8) , bütün ünitelerden final sınavında sorumlusun.
Şimdiden başarılar....

:rolleyes::) slm Ares oncelıkle soruma verdıgın cevap için tesekkurler..kıtabın hepsıne calısmak gozumu korkutmustu ama şimdi az daha olsa rahatladım finalde işim var oyleyse tekrar tesekkurler :):):)[/SIZE][/SIZE]

Ares

Yeni Üye
:rolleyes::) slm Ares oncelıkle soruma verdıgın cevap için tesekkurler..kıtabın hepsıne calısmak gozumu korkutmustu ama şimdi az daha olsa rahatladım finalde işim var oyleyse tekrar tesekkurler :):):)[/SIZE][/SIZE]

Selam.
Rica ederim, teşekkürlük birşey yok.
Burda olmamızın amacı, bildiklerimizi paylaşmak değil mi zaten...

narin

Yeni Üye
arkadaşlar ben okul öncesi öğretmenliği 1. sınıftayım ve bu ilk sınavım olucak ben 2007 ara sınavda çıkmış soruları bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim lütfenn

mustynet3

Yeni Üye
kamu yönetimi öğrencisiyim bir dersten çekiniyorum yüksek alma olasılığım düşük 1.sınıf iktisada girişten bütünlemeye kalabilirim diğerleri kolay geçeceğimi düşünüyorum

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara