o bir gün...

BURCU

Çok Özel Üye
o Bir Gun
yuregimi Avuclarima Aldigim Bir Gun Daha,bir Gun Daha Onu Avuclarimda Yasatacagim.......sesimin Solugumun Kesildigi Bedenimin Yerinden Oynadigi Bir Gun Daha, Ellerimden Akip Gidiyor....ruhuma ,bedenime Ve Yuregime Kazinan ;avuclarimda Yasattigim Ve Kelimelerin Hukumsuz Kaldigi Sevgim De O Bir Gunun Icinde Avuclarimdan Akip Gidiyor...herseye Yeniden Baslamanin Durgunlugu Var Uzerimde,yuregimi Avuclarimdan Alip Ait Oldugu Yere Koymanin Sevinci Belkide...hayatin Suretini Koyuyorum Simdi Avuclarima, Biraz Da O Yasasin,gerceklerin Yerinden Oynamadigini Bilsin Anlasin Diye...nasil Ben Ellerimle Tutamayip Akip Gitmesine Izin Verdigim Gibi , O Da Engel Olamayacagini Anlasin... Akip Giderken De Gerceginin Yerin De Oldugunu Islesin Beynine...her Ne Kadar Suretlerle Yasasak Ta Gerceklerinin Bize Ait Oldugu Yerden Baktigini Ve Belkide Ne Kadar Alayci Gozlerle Bakip Guldugunu Anlamak Hic Zor Degil...yasamakda Oldugun Surece...simdi Serbestsin O Bir Gun Geldi Ve Seni Aldi...inan Uzgun Degilim Cunku;suretini Aldi...

BURCU BAYRAKLI

weeping eyes

Özel Üye
o kadar büyük bi yüreğe,o kadar büyük bi sevgiye,o kadar büyük aşka sahipsin ki.....
bazen sözler kifayetsiz kalır derler ya işte ben şu an o duyguyu yaşıyorum.
o kocaman yüreğine sağlık !!!

BURCU

Çok Özel Üye
tskler. o senin yüreğinin güzelliği... :)

By_tr

Özel Üye
o kadar büyük bi yüreğe,o kadar büyük bi sevgiye,o kadar büyük aşka sahipsin ki.....
bazen sözler kifayetsiz kalır derler ya işte ben şu an o duyguyu yaşıyorum.
o kocaman yüreğine sağlık !!!
hakan hocam sende az değilsin yani duygulara tercumanlık konusunda
teşekkürler burcu

tbua

Yeni Üye
yüreğine sağlık burcu çok güzel

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular