selamlar arkadaşlar....

• Konbuyu başlatan ömür81
  • Başlangıç tarihi
Ö

ömür81

Misafir
ben yeniyim..herkese merhabalar...bi sorum olacak..

ben aöf önlisans halka ilişkileri bitirdim ve3. sınıf işletmeden devam etmek istiyorum..çünki bu diplomayala ülke şartlarında iyi bi iş bulamadımm...peki işletme okumak bana getiri sağlar mı iş anlamında..açıköğretim bitirip iyi yerlere gelenler var mı? tabi ki bu insanın kendi elinde o ayrı... ama pek bi bilgim yok bu konuda...fikirleriniiz paylaşır mısınız?

ozkaya

Yeni Üye
arkadaşım bence işletmeden devam etmen mantıklı isteğin birçok yerde iş bulabilirsin özellikle muhasebe alanında ee biliyosun paranın girdiği heryerde muhasebe var

murat-y

Yeni Üye
bende aöf halkla ilişkileri bitirdim ve işletmeye geciş yaptım şuan 4.sınıftayım.aöf işletme bitirmenle örgün egitimde işletme bitirmen arsında hiç bir fark yok.yanlız bence işletme bolumu bıtırmiş birinin iş bulabilmesi için cok aktif olması gerekıyor.

gözen

Özel Üye
haklısınız arkadşlar ama şu anda işletme bölmünden bölmünden mezun olan birçok arkdaşımız var..
bence bir süre sonra bu bölmdeki fazlalıklar nedeniyle iş bulmak dahada zorlaşıcak..maliye,iktisat gibi bölümler daha altlarda işletmeye nazaran tercih bakımından..
tabi yinede karar sizin..

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara