Gitme Benden...

BURCU

Çok Özel Üye
Gitme Benden.... Ben Senin Gidisini Degil Yanimda Olusunu Sevdim... Sen Gelmeden Yeteri Kadar Ozlemini Cekmistim Dahasini Kaldiramaz Bu Yurek... Birakma Ellerimi ; Buz Keser Bedenim Koparsam Senden... Anlamiyormusun Hala.. Sen Bende Vazgecemedigim Oldun... Vazgecmeyi Denemeden Hemde.. Ben Nasil Vazgecebilirim Ki Simdi Senden Kendimden Vazgecmeden... Beni Ayaz Gecelerin Kollarinami Atacaksin... Sadece Bir Mevsim Mi Yasatacaksin Bana... Gönlun Razi Olur Mu 3 Mevsimden Vazgecmeme... Icin Acimazmi ??? Gozyaslarimi Tekrar Mi Cikaracaksin Kuruttugun O Yerden... Gidisini Gosterme Bana Ne Olur... Bosuna Mi Buyuttum Seni Yillarca Yuregimde? Bosuna Mi Bekledim Yoklugun Da ? Neden Ama Ben Seni Boyle Mi Sevdim, Kalemimden Akittim Her Gece, Gunduzume Kattim.. Bunlari Yasamak Icin Mi??? Bu Guzelligi Bozamam Ben Sen Gitsen De... Sanki Sen Varmis Gibi Oylece Yasarim Sessizce... Evet Sen Belkide Bu Sevginin Buyuklugunu Goremedin Daha; Anlayamadin Ne Derece Sevildigini.... Ben Seni Kendimden Bile Kiskanir Olmusum Sense Kalkmis Gidiyorsun Buna Karsilik... Peki Git Diyemiyorum Sana... Ama Benimle De Kal Diyemiyorum... Susuyorum... Susuyorum.... Susuyorum.... Yeteri Kadar Anlattim Sevgimi... Yasatacaktim Sendeki Guzellikle... Ama Sen Simdi Bi Hamlede Olduruyorsun Onu.... Sence Degermi Bu Sevdaya... Hakmi Ona Bu Kadar Agir Bir Ceza... Neden Sucu Seni Cok Sevmesimi??? Seni Herseyde Gorup Daha Cok Sevmesimi??? Sen Soyle Kolay Mi Bu Kadar Buyuk Bir Sevdayi Oldurmek... Senden Once Baslanan Ve Hala Devam Eden Sevgiye Yakisir Mi Bu???? Simdi Tekrardan Susuyorum... Sen Gelene Dek.... Goze Aldim Omur Boyu Susmayi Da... Istersen Gelme Icime Anlatirim Sana Anlatamadigimi...icim Sen Dolunca Gozyasimla Cikaririm Icimden... Ardindan Yeniden Baslarim Anlatmaya... Taki Sen Gelene Dek... Seni,sevgini Ve Hic Bitmeyen Bitmeyecek Ozlemini, Sen Gelene Dek Yuregimle Paylasirim.... Bir Yere Gidecegini Unutulacigini Zannetme.. Kolay Mi Bu Guzelligi Bi Anda Bozmak... Sen Bende Oldugunu Bil.... Hos Kal Kendinle... Beni Merak Etme Sakin !!!! Sen Varsin Ya Yanimda....

BURCU BAYRAKLI

weeping eyes

Özel Üye
yine her zaman ki gibi döktürmüşsün
tek kelime ile harika

BURCU

Çok Özel Üye
tşklerrrr... sen yüreğinle okumasını bildiğin için daha bü güzelleştiriyorsun yazıyı .:)

rainbow

Özel Üye
Susuyorum.....susuyorum....susuyorum........:cool:

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726