işletme yardım

numidian

Yeni Üye
slm arkadaslar ben işletme hazırlık bölümündeyim sınavlara calısoyrum ders kitaplarından cogu arkadasım yardımcı kitaplardan calısyor ordan calımak yeterli olurmu sınavları gecmemizi saglarmı yoksa ana kitapdan calısmakmı daha iyi birde ben cogunu halleti ama 20 ünite ise 10unun calısıyorum kitapda aradım bulamadım acaba işletme hazırlık sınıfını derslerin hangi üniteye kadar olduklarını yazarsanız sevinirim

mimoza

Özel Üye
ben ana kitapların yüzüne bakmadım bile..yardımcı kitaplarda anlatım hem kısa hem oldukça anlaşılır bi şekilde...tavsiye ederim..

20 üniteyse 10 ünitesi arasınavda sorumlu olunacak..öyle biliyorum

mir1905

Yeni Üye
ben ana kitapların yüzüne bakmadım bile..yardımcı kitaplarda anlatım hem kısa hem oldukça anlaşılır bi şekilde....bende aynen

HACILARASLANI

Yeni Üye
bence ana kitap !

kardeş ana kitap daha doğru.siz sadecxe diploma sahibi olmak için değil meslekte yardımcı olsun diye ana kitap.tabiki sınavları onunla çalışmak zor.ancak soruyu kitaptan hazırlıyorlar.ve kitap neyse odur diyorlar.ben arasınavı kaitaplardan çalıştım yaklaşık 7 dersten ortalama 75 bekiyom.kitabın sayesinde.soru bankasına gelince karacan yayınları en iyisi ama konu çalıışırken ana kitap en iyisi :cool:

kübraa88

Yeni Üye
ya banada acil yardım edin lütfen bikaç yere yazdımm ikinci taksitimi yatırmadım hala yatırma imkanım varmı finale girebilcekmiyim

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO