uzaktamı sanıyorsun ????

BURCU

Çok Özel Üye
Uzakta Mi Saniyorsun?halbuki Geldim!...ordayim,iyi Bak;uzaniyor Icine,tut Elimden Al Beni!...uzaktami Saniyorsun?degilim...uzaktami Saniyordun?degildim!orda Idim!...yuzun Avucumdaydi Ve Sari Kanatlarin Savrulup Surtunuyordu Parmaklarima...ve Dunya Yesile Kesmisti Yildizlarin Altinda,!...sehir Ve Sehrin Gogu Ve Nehir Olup Akan Zaman Ustundeki Savki Butun Isiklarin;yesildi Ve Yemyesildiicim Dokuluyordu Gozlerine;en Yukseklerden!..bir Orman Golu Gibiydi Gozlerin,uzun Saclarin Arasindaisiltili.......derin Ormanlarin,yagmura Doymus Dallarindaki Her Rengi Yansitan Gollere Benzeyen Bu Gozler,<<koyu Yesil>>oluyordu;kapanmak Icin Beni Beklerken ,dudaklarin!.........sen Akmaya Hazir Gozlerinle Gozlerken Beni...ben Gozlerine Dokuluyordum!simdi Ben...nice Daglardan Yuvarlanip ,sana Dolduktan Sonra ....acsan Bile Kapilarini,nereye Gideyim;kanatsiz Bir Kus Gibi?...kafeimsin!...ve Nefesimsin;uzaklasamadigim....tuttugum....icimde Tuttugum!uzaktami Saniyorsun?degilim...uzaktami Saniyordundegildim!ve Uzaktami Sanacaksin Hep Beni?..............halbuki Ben;uzakta Olmayacagim!....bak,gene Geldimordayim Iste...uzaniver Icine,tut Elimden;al Beni!...

weeping eyes

Özel Üye
çok çok çok güzel bi yazıııı

o kadar güzel bi paylaşım olmuş ki.

yüreğine sağlık.

BURCU

Çok Özel Üye
yaaa bende bayıldım bu yazıya benim kalemimden değil ama sanırım benim içimi kağıda yansıtmama en büyük araç oldu...

BURCU

Çok Özel Üye
evet mükemmel bi yazı..

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726