gerekirse unuturum seni....

BURCU

Çok Özel Üye
Seni Gordugumde Icim De Kopan Firtinalari Bir Gorebilsen...........kimse Bilemez; Yuregimdeki Kirintilardan Olusan Seni. Kimse Goremez; O Essiz Guzelliginle Icime Yerlestigini. Cok Derinlerde Sakliyorum,oracik Da Seviyorum Seni..kendimden Bile Sakliyorum Sevdani. Sen Benim Yuregimin En Buyuk Sir Dunyasisin Ve Yuregim Seni Benden Bile Bir Sir Gibi Sakliyor... Doya Doya Sevemiyorum; Korkuyorum Seni Sevmekten, Hic Korkmadigim Kadar..... O Yuzden Ben Korkuyorum; Yuregim Seni Seviyor, O Yasiyor Sevgini Soluksuzca. Ne Desen Nafile O Yine Sever Sevebildigi Yere Kadar Saklar Icinde Daima. Ben Bir Adim Bile Atmaya Korkarken; O Seni Icine Alip Hapsetmis. Ben Gozlerinden Kacarken; O Senin Her Halini Her An Seyretmis. Ve Seni Seyrederken Her Kosesine Senden Bir Parcayi Islemis... Simdi Ben Ne Yapabilirim??? Yuregimi Cikartabilirmiyim Yerinden... Sokebilirmiyim Her Halini Isleyen Yuregimden Seni??? Yapamam, Yaparsam Yasayamam. Yuregim Gitti Sen Yerlestin Can Noktama.... Ne Gelir Elimden, Seni Saklamakdan Baska.... Ben, Yuregimden Cesur Olamam, Yasayamam Soluksuzca,haykiramam Sevdani.....saklarim.... Oylece Icime Akitirim.. Senin Orda Yasadigini Kimse Bilemez, Seni Oraya Isleyen Yuregimden Baska.... Ben Bile Unuturum Gerekirse Ama Yuregim Asla Unutamaz ,islendir Bir Kere...seni Tanidi Bu Yurek...bir Kere Geldin Sen, Binlerce Kez Sevdi Seni... Ben Sevmesem Bile Yuregim Sever... Bundan Otesi Yok... Varliginla Yoklugun Arasindaki Gelip Gitmeler Seni Daha Bi Sevdirdi... Sanki Sen Yokmus Gibiyim Suan... Oysaki Gelmistin Ve Ben O An Sevmistim Seni... Daha Sonrasi Yuregimin Sevdasi... Simdi O Seninle Yasiyor Ama Ben Sensizim... O Varlliginla Sarhos Olmus Bense Varligini Anlamadan Yoklugunla Bogusuyorum... Ve Bunu Kimse Bilmiyor... Ben Bile Unuttum şimdi.. Sen Yureginle Beni Yasat Yeter...ben Gerekirse Unuturum Seni...

weeping eyes

Özel Üye
sana bi kitap çıkarma konusunda ısrarlıyım :D

BURCU

Çok Özel Üye
:D olur valla hayır demem :D neden olmasın :D ama ben burda sizinle bunları paylaşmakdan çok mutluyum.. kitabımın çıkmasına gerek yok ki. böle iii :D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,724
Son üye
Glassdfl