Ara Sınavlar Öncesi Öneriler - Ders Çalışma Yöntemleri....

Mustafa ŞENÇALAR

Özel Üye
ben konu anlatımlı derslere nerden bakabilirim.Yardımcı olurmusunuz
Sitenin ana sayfasında bolumler var sizin bolumuze hangisine giriyorsa kaçıncı sınıfsan ordan seçersen detaylı olarak bilgilerle karşılaşırsın.Zaten bir ders için yeterince bilgiler mevcut arkadaşlar saolsun paylaşmışlar.Deneme testleri çalışma notları vs.

tarantu

Yeni Üye
merhabalar arkadaşlar,Benim bi sorum olacaktı fotoğrafçılık ve kameramanlık 1.sınıf öğrencisiyim ara sınav yaklaştı bildiğiniz gibi,ara sınavda

Uygarlık tarihi
iletişim bilgisi
ingilizce
temel bilgi teknolojileri.

Bu derslerin 2000 senesinden 2009 senesine kadar olan (yani yayınlanan tüm geçmiş sorular ) çıkmış soruları çözdüm çaşıştım..tekrar ediyorum sürekli,ingilizce tabiki bilgiye dayanarak çözdüğüm bi ders ama onun dışındaki derslerda nekadar başarı sağlayabilirim? tecrübeli arkadaşlardan bilgi almak istedim.Bu konu daha önce konuşulmuş olabilir,arama kısmında aradım fakat bulamadım,eğer konşulduysa kusura bakmayın.
herkese sınavda başarılar dilerim,umarım herkes emeğinin karşılığını sonuna kadar alır..

yagmuryuklu

Yeni Üye
arkadaslar sızler nasıl calısıyorsunuz.ben 1 dersı bıtırıp tamamen ondan sonra dıger derse gecıyorum.ama dıger derslerıde bıtırdıkten sonra tekrar yaparken sankı hıc calısmamıs gıbı oluyorum.sızler nasıl yapıyorsunuz.onerınız var mı??

ksk_prens

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
geçmiş yılların test çöz tekrar et bol bol yayın evlerinin filan test çöz sonra dua et gerisi gelir

wow

Banned
kendıne bır program yap bıtırene kadar sadece bı derse calısma bence. 1 gunde farklı derslerden bırer konu calısmak testlerını cozmek olabılır bence

insider

Yeni Üye
bence her gün bir dersten en az bir ünite şimdi zaman az kaldı diye söylüyorum ve son hafta hiç ünite çalışmayacan bol bol geçmiş yıl sorularını ve online sınav soruları çözerseniz Allahın izniyle problem olmaz HErkesin Allah yardımcısı olsun...

gizlihack

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Aöf Başladığımdan beri AÖFDESTEK.NET ve facebook Hesaplarınızı Takip ediyorum En Açıklayıcı ve En yararlı linkler,çıkmış sorular,yardımlaşma ve dayanışma,hakkımızı savunmada destekçi olma herşey var süpersiniz emeği geçen ve bizlerim ileriye dönük planlarımızda destekçi olan tüm aöfdestek.net ekibine teşekkürlerimi iletirim...

turkusazevi | Facebook

shardazar

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
herşey için çok teşekkürler ama ben daha kitaplarımı alamadım.e kitaptaki ünite konuları da farklı ne yapacağım bilmiyorum.ALLAH'tan hayırlısı::(((((

naughty

Yeni Üye
Bölüm:
Maliye
4. sınıf maliye öğrencisiyim. yeni üye oldum bu siteye ama öncedende takip ediyordum. Kitapları daha alamadık 2 kitabım var sadece ikisine çalışıyorum. anadolu üniversitesine şikayet maili attım kimse geri bile dönmedi. Allah hepimizin yardımcısı olsun :(

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara