AOF SORU SAYISI yardım ederseniz sevinirim

sonsuzluk

Banned
Merhaba arkadaşlar Öncelikle böyle bir site kurduğunuz için sizlere çok teşekkür ederim Ben AOF !. sınıfmaliye okumaktayım Arasınavda hangi dersten hangi üniteye kadar sorumlu olduğumuzu biliyoruM fAKAT HANGİ DERSTEN NEKADAR SORU ÇIKACAK HİÇBİR FİKRİM YOK bANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRM
GENEL MATEMATİK:?
GENEL İŞLETME?
İKTİSAT
TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİSİ
HUKUK:?
GENEL MUHASEBE:?
SOSYOLOJİ:?

ŞİMDİDEN YARDIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

hadiya

Yeni Üye
ne biçim site bu ya kimse bu soruya bir cevap vermemiş.daha sınavda kaç sorunun çıkacağına cevap veremiyosanız siteyi kapatın gidin a.q

sinem73

Yeni Üye
arkadaşım soru sayıları genelde aynıdır 30 ile 36 arasında değişir.herkes sınavın heyecanında hak ver biraz.böyle sinirlenmen hiç hoş değil.buradaki bütün arkadaşlar biribirlerine yardım etmek için uğraşıyor.üstelik yönetici arkadaşlar çok başarılı biz sitemizden memnunuz.

Garbino

Özel Üye
hadiya arkadaşım beğenmiyosan bir daha siteye girmezsin olur biter. Haddini aşarak hakaret etme lüksünü sana kimse vermiyor!!! BİLGİN OLSUN !!!

sonsuzluk

Banned
Arkadaşlar konuyu uzatmayalım isterseniz Konu tartışma olunca herkez yazmak istiyo ama bitürlü soruya cevap verilmemiş Ben bunu yazdığımı bile unutmuşum kimse cevap yazmamış Lütfen uzatmayalım sınav oldu bitti

woredij

Yeni Üye
soru sayısı denmişken şu bilgi sağlıklı olcağına inanıyorum ister 30 olsun ister 36 yapılması gereken genel kabul edilmiş bi test tekniği vardırki bilen bilir misalen 30 soru ise toplamda 5 şıktan 6-a 6-b 6-c 6-d 6-e olur 7 a-b-c.. vs olmaz sadece tek sayıya tekabul ettğinde 1 adet şıklardan fazlalık cıkar onuda bulmak size kalmış :)) 3 bilemediniz nadiren 4 aynı şık alt alta ise kesin şüphelenebilirsiniz

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara