Ben veda etmeyi pek beceremem...

uyuss

Yeni Üye
Sana veda etmeye gelemedim çünkü ben veda etmeyi pek beceremem.
Duygularımı da pek açığa vuramam bazen, hele bu veda çok daha zor geliyor. Aslında hiç böyle bir son görüşmeye gerek yoktu. Ama insanin kanı durmuyor iste., ne varsa bu son anlarda.?

sadece temizliği ve saflığı yaşatalım bu aşkı kalbimizin bir kuytu kösesinde!...

Ne güzel başlamıştı. İkimizde gençtik deli doluyduk, coşkunluğumuzun son safhasında kanımızın kaynadığı bir anda gördük birbirimizi, sevdalandık.

Geceler boyu uykusuz kaldık birbirimizi düşünmekten, en güzel heyecanları, en güzel bakışları yaşadık. Hemen aşkı yaşadık, zamanı durdurup utançları ve sitemleri yaşadık. Kavgaların en güzellerini de biz yaptık. Çünkü barışmakta ayrı bir zevk veriyordu bize.

Sevdik, sevildik, doruğuna vardık kutsal duyguların.Aşk yeminleri ettik tutamayacağımızı bile bile. Günlerce aylarca yalnız ikimiz varmış gibi yaşadık. Ne alaylı bakan gözlere, ne karşı çıkan büyüklere, ne de dost sözüne aldandık. Kendi ateşimizde yandık, en önemlisi bir birimizi anladık.

Romantik şarkilari serin aksam üstüleri yasadik seninle. En güzel çiçekleri verdin bana. Rüyalarda bile hep ikimiz vardik. Gerçek aski tattik bunu sende biliyorsun.

Öyleyse hep ayni duygularla kalmali degil mi? Biz birlikte olmasak da... güzel baslayan çok güzel yasanan bu aski ayni temiz duygularla bitirmeliyiz. Simdi de ayriligin en güzelini en acisini yine biz yasiyoruz...

Ne dersin bu da Allah'in bir lütfü degil mi bize? Lütfen aglama.
Neden benimkilerle yarisiyor göz yaslarin? Sen benim güçlü kocaman sevgilim degil misin? Güçlüsündür sen... seni hep böyle hatirlamak istiyorum, haydi sil gözyaslarini. Hava da kararmak üzere, zaman bize hep acimasizdi zaten. Yine öyle çabuk olmamizi istiyor herhalde.

weeping eyes

Özel Üye
GELİŞİNLE YALNIZLIĞIMI DAR AĞACINA ÇEKMİŞTİM

şimdi ben senin yazından bi kısmı buraya kopyalamış oldum her hakkım saklıdır yazısını çiğnemiş olurmuyum :D

çok hoş bi yazı !!!
emeğine yüreğine sağlık.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye