sosyal bilimler

Sponsorlu Bağlantılar

123 ... SonSon
  1. sosyal bilimler

Sponsorlu Bağlantılar

merhaba suan acıköğretim sosyal bilimler bölümde okumaktayım mezun oldğm takdrde 3.sınftan devam edebilrmym 3. ve 4. sınftn devam edebilorsam mezun oldktan sonra pomem e girme şansın oluormu teşekkürler

Google+

YouTube

2. bende sosyal bilimler okuyorum 1. sınıf ön lisansı bitirdikten sonra işletme ve iktisattan 3 e devam edebiliyosun dikey geçiş sınavıylada örgün sosyoloji okuysbiliyosun benim bildiğim bu kadar umarım yararı olur sana başarılar

3. ewt nazlıma katılıyorum 2.sınıftayım bende antropoloji çağdaş türk edebiyatı we felsefe den kaldım büte ah bi geçsem alacam diplomayı 48 le kaldım ya.nyse umarım büt te weririm.

4. @nazlım zaten doğru bir açıklama yapmış.

@papercut__emre seninde tez zamanda okul biter inşallah.

5. teşekkür ederim arkadslar

6. sosyal hizmetleriyle sosyal bilimler arasında fark varmı ikisi aynı bölüm mü ben sosyal hizmetler bölümünü kazandım ama aö bununla ilgili bi yazı bulamadım bi fikriniz var mı?

7. yakşamlar bende bu sene sosyal hizmetleri kazandım çok güzel bir bölüm ama dersleri çok ağır umarım başarabiliriz sosyal bilimlerle arasında fark var mı bilmiyorum çünkü sosyal hizmetler diye kimse bilmiyor sosyal bilimler diyince anlıyorlar.

8. evt arkadaşlar doğru bilgiler sosyal bilimleri bitirdikten sonra direk 3.sınıftan işletme veya iktisat fakültesine devam edebiliyoruz bende bu avantajını çok seviyorum:)
    bide ben bu sene 2.sınıfa geçtim dersler baya bi ağır arkadaşlar inşallah takılmadan geçerim ya...

9. selam arkadaşlar bende sosyal bilimler 2.ci sınıftayım ama belkı ınmayacaksınız çözecek soru bulamıyorum zaten dersler agır üstune bırde pekiştirme yapamıyorum ben ne yapacam bu sene kalırsam yandım

10. nazlımyar Nickli Üyeden Alıntı: bende sosyal bilimler okuyorum 1. sınıf ön lisansı bitirdikten sonra işletme ve iktisattan 3 e devam edebiliyosun dikey geçiş sınavıylada örgün sosyoloji okuysbiliyosun benim bildiğim bu kadar umarım yararı olur sana başarılar
    evt arkadsm dgs yle geciş yapabiliyrsnz bende 2. sınftayım hacettepe ünv.sosyoloji yada sos. bilimlr uzmanlıgına gecş yapmk isiyrm ama ne kadr net yapmalym bilgm yok ve burdan bilgi edinemıyrm

123 ... SonSon
sosyal bilimler Yer İstanbul , 34, TR incelenme 13858 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2019
www.aofdestek.net 2007-2015

açık öğretim kitapları