sanadır...

BURCU

Çok Özel Üye
sanadır tüm kelimelerim.. sanadır bitmek bilmeyen sevgimmm.. uykusuz kaldığım gecelerdir gözlerine vurgun saatler. dilimin kilitlendiği andır yüzünü gördüğüm saniyeler ve öldüğüm gündür elimi bırakıp gittiğin o gün... içindeki o büyük sevdayı terkettiğin gündür. Bilemedin sevdiğim; göremedin, kimseye yakıştırmadığım sevdamın süsü olduğunu.. sadece senin için çarpan küçük yüreğimin seninle yeşerdiğini ve seninle koacaman bi yürek olduğunu... göremedin.. gerçi artık görsende haketmedinn.. bu sevda sana çok fazla... sen aslında benim küçük yüreğimin varettiği o büyük sevdayı taşıyamadın. taşıyamazsında... bilemezsin bir volkan gibi seni içinde büyüttüğünü.. .
hani o gözlerinde boğulup yüreğine dokunduğum anlar varya, sanki hiç gitmeyeceksin , hep benimle kalacakmışsın gibiydi.. benden başka kimsenin gözlerini göremeyecek gibi bakardı gözlerinn.. sadece bana ait ve benimlee.. benim gözlerimdin sevdamdan öte... şimdi gittin... hemde bu gidiş yüreğimle birlikde gözlerimide kör etti.. nasıl düşünürsün senden sonra bi hayatın olduğunu bende.. nasıl dost bildiğim kollarda benim sevdamı harcarsın.. sence bu yürek dayanırmı bu kadar ağır bi yüke... gidişin zaten ölümdü.. şimdi ben; seni düşünmeye bile korkerken, içimde bitmeyen sevdamla karanlıktayım.. ışığım olamadığın gibi gözlerimide yaşama kapadın.. bu büyük sevdayı böylemi hakedecektin... senin için çarpan yüreğe böylemi teşekkür edecektin... ama olsun bana sevmesini öğrettin , bende sana teşekkür ederim gözlerimi kaparken daha bi içini görmemi sağladın.. ben sana fazlayım sen benim sevdamı taşıyamazsın... yüreğin dayanmaz böylesine.. yabancı kollarda unuttuğun beni şimdi bende arama artık. çünkü ben artık o unuttuğun ben değilim... ben yüreğimi aldım elime, sen daha bunu bile yapamamışken ; ben mi?? gülüyorum sadece... şimdi bende gidiyorum ama senin gidişin gibi kalleşce değil.. büyüttüğün yüreğimi yanıma katarak terk ediyorum seni... o tertemiz sevgimle, senden başka kimsenin değmediği gözbebeklerimle ve kendimle TERK EDİYORUM SENİ... giderken sana sadece beni unuttuğun anlardaki beni bırakıyorum.. o sana sevmesini öğretir... sen benim sevdamı taşıyamazsın.. sana son sözümü; senin büyüttüğün yüreğimle sevdamı taşıyabilecek başka bir sevda da yüreğine karşı büyük sevdalarda dile getireceğimm. sen benim sevdamı hiç haketmedin.. elveda diyorum ilk kıvılcımım, alevlenemeyen SEVDAM.........

BURCU

Çok Özel Üye
bu yazı senin için havva :) umarım iii dile getirmişimdir...

havva578

Özel Üye
ya dile getirmek ne demek sen benim yüreğimi görmüşsün bütün kelimeleriyle dile getirmişsin yüreğine sağlık ablacım ya

BURCU

Çok Özel Üye
senin o güzel yüreğine az bile... daha iii sini yazmak isterdim.. bu biraz ani oldu 20 dk yazdım.. zorlandım ama ... sen bu hayatta bütün güzelliklere laiksin. senin yüreğin yeter ablacımm benim :)

havva578

Özel Üye
sağol ya iyiki varsın çook teşekkür ederim

BURCU

Çok Özel Üye
iyiki sen varsın ki bu kadar güzel bi yüreğe hitaben bi yazı yazdım :)

weeping eyes

Özel Üye
havva bile kendisini bu kadar güzel,bu kadar saf,bu kadar yalın,bu kadar muhteşem dile getiremez kalbinden geçenleri yazıya,kelimelere dökemezdi
yüreğine sağlık.

BURCU

Çok Özel Üye
tşkler.. ben sadece yüreğine baktım.. ve dile getirdim o kadar güzel yüreği varsa benim sucum ne :) bana bu kelimeleri kağıda döktüren havva ya burdan kucak dolusu sevgiler :)

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Eski günlerim aklıma geldi birden.. Eskiden bende duygusaldım:) Şimdi taş kalp yanımda köpük olup eriyecek nerdeyse:p Çok duygusuzum canıııım:)

Ama şaka bir yana güzel yazı tebrikler..

havva578

Özel Üye
Eski günlerim aklıma geldi birden.. Eskiden bende duygusaldım:) Şimdi taş kalp yanımda köpük olup eriyecek nerdeyse:p Çok duygusuzum canıııım:)

Ama şaka bir yana güzel yazı tebrikler..
hım ya sorma senmi duygusuzsun tersini anlayın siz bununnn!!!!!!!!!!

weeping eyes

Özel Üye
tabii tabiiii Yavuz sende pek alçak gönüllüsün canıımmm :D:D:D:D:p:p

havva578

Özel Üye
bencede fazla alçakgönüllü zararlıdır fazlası

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414