İşletme Bölümü Dersleri

• Konbuyu başlatan MaLee
  • Başlangıç tarihi
M

MaLee

Misafir
1.SINIF

Genel İşletme
Davranış Bilimlerine Giriş
Hukuka Giriş
İktisat'a Giriş
Genel Muhasebe
Genel Matematik
Temel Bilgi Teknolojik

2.SINIF

Muhasebe Uygulamaları
Ticaret Hukuku
Kamu Maliyesi
İstatistik
Yönetim ve Organizasyon
İktisat Teorisi
Atatürk İlke ve İnkılap Tarihi

3.SINIF

Yönetim Bilgi Sistemi
Pazarlama Yönetimi
Finansal Yönetim
İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku
Maliyet Muhasebesi
Türk Vergi Sistemi
Yabancı Dil

4.SINIF

Stratejik Yönetim
İnsan Kaynakları Yönetimi
Girişimcilik
Uluslararası İşletmecilik
Sermaya Piyasaları ve Finansal Kurumlar
Muhasebe Denetimi ve Mali Analiz
Türk Dili

M

mayri

Misafir
biz kankimle kendimize guvenıyoruz havada yaparız bu dersleri...iiiiiiiiiiiiiiiiiiii

NiceA

Yeni Üye
işletme 3. sınıf Maliyet Muh. ile Finansal Yönt.en zor ders olarak biliniyor arkadaşlar, Turk Vergi Sistemide bu katagoride .. genelde öğrenciler bu 3 dersten kaldıkları için ikamet ettiğiniz ildeki ünv. bu dersleirn eğitimi veriliyordu bu sene ama önümüzdeki sene ne olur bilelmem.

meliha

Yeni Üye
aman aman ne kadarda kendinize güveniyosunuz o zamn burda işiniz ne .....:)

sultan361

Yeni Üye
slm arkadaşlar ben önlisansdan işletme bölümüne geçiş yaptım şuan intibak dönmindeyim tek dersten büte kaldım ve bugün sınava girdim yani çok iyi geçmedi eğerki bu dersten kalırsam 3. sınıfa alttan dersle geçebiliyor muyum bilen varsa lütfen cevap yazabilir mi? şimdiden teşekkür ederim hepinize başarılar

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Normal şekilde 1. sınıfın dersi varsa 3. sınıfa, 2. sınıfın dersi var ise 4.sınıfa geçme imkanınız yok ama, İntibak döneminde bu sistem nasıl işliyor tam olarak emin değilim. Ama en kısa zamanda bu konu ile ilgili bilgilendireceğiz sizi.

maslan

Yeni Üye
ben bu sene kayıt olacam işletmeye inşallah

ARKADAŞLAR BİRŞEY SORACAM BU NİSAN VE HAZİRANDAKİ SINAVLARA HİİİİÇ GİRMEDEN DİREK EYLÜL BÜTÜNLEMESİNE KALIP O SINAVDAN DERSLERİ VERİP GEÇEBİLME ŞANSIMIZ VAR MI ACABA YOKSA MUHAKKAK NİSANA YADA HAZİRANA GİRMEKMİ LAZIM

karayel42

Yeni Üye
bu sene kayıt olacam bende hayırlısı olsun. herkese şimdiden başarılar dilerim

rengin_35

Yeni Üye
bende bu sene başlıyorum.

şimdiden herkese başarılar.

A

aLPaCiNo

Misafir
slm arkadaşlar ben önlisansdan işletme bölümüne geçiş yaptım şuan intibak dönmindeyim tek dersten büte kaldım ve bugün sınava girdim yani çok iyi geçmedi eğerki bu dersten kalırsam 3. sınıfa alttan dersle geçebiliyor muyum bilen varsa lütfen cevap yazabilir mi? şimdiden teşekkür ederim hepinize başarılar
üzgünüm geçemiyorsun :(

SÝNCAP

Yeni Üye
Bende Bu Sne Başliyorum Sinav Tarihleri Hakkinda Bilginiz Varmi Acaba

halilhalil

Yeni Üye
3.Sınıf işletme ögrencisiyiim...4 ders kaldı verip geçek lazımm .4 yoksa jeep olcam he 4X4:d:d:dIYKKKKKKKKKK

jedifoster

Yeni Üye
arkdaşlar büyük konuşmayın hele bi sınav zamanı gelsin bakalım :D ondan sonra konusun herkes için hayırlısı olsun bende sizler gibi geçmek istiyorum bi sorum olcak 4 yıllık işletme bitirip master'ı yurt dışında yapma konusunda bilgisi olan arkadaslar görüşlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşşekkür ederim

ilhanbey

Yeni Üye
Ya şu Matematik Olmasa Daha Güzel Olurdu Ama

hicranyurekli

Yeni Üye
s.a abi ben bu sene bil.prog.bölümün bitirdim şimdide işletme intibak sınıfındayım.bu durumda 2.sınıf oluyorum.ama biz birinci sınıfın derslerini görüyoruz..baktım ki normalde 2.sınıfın dersleri farklı.3.sınıf farklı 4.sınıf farklı dersler..buna göre ben daha 3 yıl mı okuyacam yoksa 2.sınıf derslerini hiç görmeden 3.sınıfa mı geçecem

srknemr

Yeni Üye
hicran bildiğim kadarıyla direk 3e geçiyoruz. bende intibaktayım. maalesef kimse intibakla ilgili pek bişey bilmio ve çok az paylaşım yapılıo.

alemciler

Yeni Üye
Sorununa gelince bende intibak döneminden 3.sınıfa geçtim şuanda da 3 bitti
Arkadaşımında aynı şekilde 2 dersi kalmıştı aof merkezle görüştü bişeyler yaptı af geldi 3 sınıfa geçti oda alttan 2 dersle şuan oda aynıı şekilde 3. sınıfı geçmeye çalışıyor. Arkadaşımın dediğine göre intibak dönemindeki dersi vermeden 3.sınıftaki dersleri versen bile 4. sınıftan ders alamıyormuşsun
1.SINIF

4.SINIF

Stratejik Yönetim
İnsan Kaynakları Yönetimi
Girişimcilik
Uluslararası İşletmecilik
Sermaya Piyasaları ve Finansal Kurumlar
Muhasebe Denetimi ve Mali Analiz
Türk Dili
4. sınıfta 7 tanemi ders var ben altı diye biliyordum bakalım busene 4. sınıftayız ve bu dersler arasında muhasebe denetimi ve mali analiz dersi ile sermaye piyasaları ve finansal kurumlar dersi zor gibi göründü inşallah herkes bu dersleri geçer. Başarılar

dila1008

Yeni Üye
bende 4. sınıftayım.dersaneden yardım almayı düşünüyorum geçen yıl çok faydası oldu çünkü.ama bu yıl hangi derslerden alıcağımı bilmiyorum.hangi dersler zor bilen varmı

mine08

Yeni Üye
Slma arkadaslar ben ıkı yıllık bıl. tek. prog. mezunuyum Acık ogretım işletme bolumune kayıt yaptırdım ve hazırlıktan baslıcagımı soyledıler. ve dort adet kıtap verdıler.

Arkadaslr ben bu dersleri simdiye kadar hic gormedım nasıl gecıcem sınavlardan ne yapmam gerek not nerden bulabılırım cıkmıs soruları( genellıkle1,2,3,4. sınıfların var hazırlık sınıf ders notu yada cıkmıs soruları bulamadım) bana yardımcı olabılırmısınız..
mailde atabilirsiniz : mine08bjk@hotmail.com

YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TESEKKURLER

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye