Açıköğretim İşletme Öğrencileri...

• Konbuyu başlatan MaLee
  • Başlangıç tarihi
M

MaLee

Misafir
Arkadaşlar kaçıncı sınıftasınız , kendinizi tanıtırsanız seviniriz..

ciwan

Yeni Üye
slm ben bu yıl kayıt yaptırıyorm

A

atesli

Misafir
Arkadaşlar ben 4. sınıfım... İngilizceden nasıl geçebilirim. Yardım edebilir misiniz?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Arkadaşlar ben 4. sınıfım... İngilizceden nasıl geçebilirim. Yardım edebilir misiniz?
İngilizce soruları genelde tek kalıptadır. Pek fazla değişiklik göstermez. Önceki dönemlerde çıkmış soruları gözden geçirip o şekilde çalışırsan çok rahat geçebilirsin

lobelya

Yeni Üye
ßen ߀lki işletme öğrencisi olaßilirim:) daha ßelli diiL, ya işletme ya iktisat olucak,daha karar weremedim ufff :(

A

aycan

Misafir
meraba arkadaşlar ben işletme 1.sınıf öğrencisiyim şuan malum bütlere çalışıyorum sınıfı geçmek uğruna kendini paralayanlardanım:( bu siteye yeni üye oldum istifade ediceğim çok şey var umarım yeteri kadar paylaşımımda olur hepimize başarılar diliyorum sınavlarda...

lobelya

Yeni Üye
meraba arkadaşlar ben işletme 1.sınıf öğrencisiyim şuan malum bütlere çalışıyorum sınıfı geçmek uğruna kendini paralayanlardanım:( bu siteye yeni üye oldum istifade ediceğim çok şey var umarım yeteri kadar paylaşımımda olur hepimize başarılar diliyorum sınavlarda...
inşallah qeçersin . ßenim önümde de daha çok war :( ßakalım hanqi ßölüm olucak, ya işletme ya iktisat :) ßelli diiL henüz .

Tşkler sana da ßaşarılar :)

D

deniz

Misafir
merhaba arkadaşlar öncelikle ben siteye bugün üye oldum.
aöf halkla ilişkiler ön lisans bu yıl bitirdim. işletmeye geçiş yapmayı düşünüyorum ama kararsızım.. Hepinize iyi günler olsun..

lobelya

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar öncelikle ben siteye bugün üye oldum.
aöf halkla ilişkiler ön lisans bu yıl bitirdim. işletmeye geçiş yapmayı düşünüyorum ama kararsızım.. Hepinize iyi günler olsun..
hoş qeldin aramıza . ßen de ya işletme ya da iktisata qeçiş yapıcam.

Başarılar

NiceA

Yeni Üye
slm bende uludağ. ün. s.b.m.y.o. örgün işletme mezunuyum aöf 3, sınıfa geçiş yaptım ve hayırlısıyla dörde geçtim şimdi :) bitircez inşl.

lobelya

Yeni Üye
slm bende uludağ. ün. s.b.m.y.o. örgün işletme mezunuyum aöf 3, sınıfa geçiş yaptım ve hayırlısıyla dörde geçtim şimdi :) bitircez inşl.

hoş qeldin. İnşallah senin qißide ßize nasip olur.
İnşallahta ßiter.

Başarılar dilerim

djsurf

Yeni Üye
merhaba ben bugün üye oldum ve bu yıl hayırlısıyla işletmeye kayıt yapacağım.

A

Aysenur

Misafir
bende bugün sitenize üye oldu ve öss yerleştirme sonucuna göre işletmeye kayıt yaptırcam...

maviþ

Yeni Üye
slm arkadaslar ben az once uye oldum.bu sene işletme bolumune kayıt yaptırıcam.kayıt nasıl oluyor yardımcı olursanız sevınırım.

M

mayri

Misafir
slm arkadsslar bizde bu sene işletme fakültesine girdk ben ve kankim cok mutluyuz tıpı kazanmıs gıbı olduk yanı tıpı kazanmıs olsak bu kadra sevinmezdık herkese basarılarr....acıkogretımde görusmek uzere

drummeresra

Yeni Üye
düz işletme olmasada sağlık kurumları işletmeciliğine kaydımı yaptırıcam..daha sonra normal işletmeye geçiş yapıcam ..bakalım zaman ne göstercek bize:)

ceyda

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar ben de bu yıl kayıt yaptırıyorum işletme öğrencisi olucam

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Arkadaşlar hepinize Başarılar dilerim.. Okulunuzda ve Hayatınızda.

Aramıza hoş geldiniz.

M

my_immortal

Misafir
mrb arkadaşlar bende işletme kaydı yaptırcam inş. bakalım hayırlısı olsun hepimiz için...burada da yeniyim..:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara