Unutamadiğima

ogrenci_84

Özel Üye
Güzele vurulmak kolaydır derler. Benim için çok çok güzeldin ve sana tutulmak çok kolay oldu.İnkar edemem çok mutlu oldum. Ama kısa sürdü.
Ama biliyorum senin aradığın bu değildi. Uzakta olduğum için sana zarar vermezdim.Canın sıkıldığında aradığın bir değişikliktim senin için. Bana hayır deme gerçekçi olalım.Beni aramıyorsun sağol. Ama lütfen haftada birde olsa , iki kelimede olsa bana yazma.Bilmiyorsun acı çekiyorum. Bana aşkım diyorsun .
Senin için çok kolay düşünmeden yazılmış bir kelime ama beni sabahtan beri delirtiyor.Belki buna benzer şeyleri daha önce de yazdım sana, ama tekrar yazıyorum.Bildiğim bir şey var AŞK öyle hafta da bir aklına gelip iki kelime yazmakla olmaz.Aşk birbirine destek çıkmaktır.Aşk derdini paylaşmaktır.
Aşk yanında olmaktır.Aşk saatlerce konuşup dertleşmek,sayfalarca yazmaktır.
Bunu yazayım mı yoksa yazmayayım mı diye düşünmeden içinden gelenleri dökmektir.
Sen bana aşık falan değilsin. Artık kendini kandırma.Ben senin için arada çerez niyetine iki kelime yazdığın,boş vaktin olursa telefonlarıma cevap verdiğin ama hiç aramadığın kuru yemişinim o kadar.Bilirsin kuru yemişin ne açlığa faydası vardır , nede tokluğa.Yesen de olur , yemesen de. Genelde vakit geçirmek için kullanılır.İşte ben bunda yokum. Çünkü ben sen gibi değilim.Fazla duygusalım belki de.Ben tüm kalbimle hissettiğim şeyleri söyledim sana.Ben de açtığın yarayı onarmaya çalışıyorum.Lütfen sende üstüne maillerinle tuz biber olma.Ama şunu bil, seninle üniversite yıllarında tanışmış olsaydım;elimden kolay kolay kurtulamazdın.Çünkü o zaman yanında olurdum.
Başka şehirde uzakta değil.Seni kazanmak için elimden geleni yapardım.
Her neyse. Görüyorsun yine uzun uzun yazdım.Aslında sadece içimden geçenleri yazdım...Senin hiç yapmadığın gibi.Çok uzak bir yerlerde unutulmadığını ve unutulmayacağını bil...
Her zaman mutlu ol.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,724
Son üye
Glassdfl