Dönemedim..

ogrenci_84

Özel Üye
Yerimden kalkacak gücü bulursam; gelecegin yöne kosmayi düslüyorum. Dizlerim, düslerim kadar hizli degil. Yari yalpa yürüyorum. Yürüdükçe gölgem ardimda uzuyor. Mart günesinin ilik isigi son bir çabayla yüzümden siyrilip yamacin derinliklerine saklaniyor. Iste yine kendimle kaliyorum. Içimdeki sessiz çiglik günbatimina karisiyor. Gözlerim; sönmeye yakin bir fener gibi.
Gelmiyorsun...
Sanki birazdan karsidan görüneceksin. Içim daraliyor. Sokaktan geçenler kalbimin vuruslarini duyacaklar diye korkuyorum. Aksam ayazinin içine incecik sizmis kokun geliyor. Içime çekiyorum. Kanim isiniyor.
Içimdeki çocuk hep sana yazmak istiyor. Gel gör ki, hep özlemini yaziyorum. Oysa, yazdiklarim özlem olmamaliydi. Sana; seni nasil deli divane sevdigimi, dünün seninle ne kadar güzel oldugunu, yarinin ne kadar güzel olacagini yazmaliydim. Yine de yana yakila sensizligi, o kahrolasi sensizligi yaziyorum.
Haklisin, böyle olmamaliydi. Senden ayrildigim ilk köse basina küfürler savurmak yerine, geri dönüp ölesiye kucaklamak vardi. Gözlerinde kaybolmak vardi.
...Dönemedim...

mimoza

Özel Üye
teşekkürler paylaşım için ..

ayseen

Özel Üye
eline yüreğine sağlık.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri