Küçüklük Hayalleriniz

By_tr

Özel Üye
bende hep doktoy olmak istemişimdir oldum ama küçük bi farkla
hayvan doktoru olabildim :D

BospHoruS

Özel Üye
küçükken adam olmak isterdim büyüdüm hala adam olmak istiyorum :D imkansı hayaller kuruyorum sizcede dimii:D

imqossibLe

Yeni Üye
arkelog olmayı ıstemıştım ama gunumuzun sartları el vermıyor tarıhı yapıları gördukce hala huzunlenırım:eek::eek::(

sewtap

Yeni Üye
sevdiğimle evlenmeyi sonrasında ANNE olmak istiyorum zeynepnisa ve zeydmusa isimli iki küçük melek getirmek istiyorum dünyaya en büyük hayalim:eek: (küçükken kuaför olmak istiodum oldu inşallah bu hayalimde gercekleşir)

By_tr

Özel Üye
sevdiğimle evlenmeyi sonrasında ANNE olmak istiyorum zeynepnisa ve zeydmusa isimli iki küçük melek getirmek istiyorum dünyaya en büyük hayalim:eek: (küçükken kuaför olmak istiodum oldu inşallah bu hayalimde gercekleşir)
inş. sevtap Allahım herkese senin gibi hayal kurmayı ve hayallerini gerçkeleştirmeyi nasip eylesin

NİLL

Yeni Üye
hemşire olmak istedim muhasebeci oldum..arada bi fark yok:Dkendimi böyle avutuyom...

E

_elmayra_

Misafir
küçükken veteriner olmak istemiştim.benim için en değerli canlılar olan hayvanlara yardımcı olmak büyük bir keyif olurdu:eek:
bir işi çok iyi yapmak için o işi sevmek gerek.ben açıkçası çevremdeki hayvan sevmeyen veterınerlerı gördükçe üzülüyorum:cool:

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
küçükken günü kurtarmaya çalışırdım ben ya oyun falan hayal etmezdim öyle bi meslek:) ama en büyük korkum deli olmaktı :D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara