haydi iyi ve kötü anılarınızı paylaşın...

karasevdam

Yeni Üye
Hepimiizin hatırlamak istemediğimiz ve ya şu anın da hiç bitmesin dediğimiz günleri mutlaka vardır hayatınız boyunca sizleri en çok üzen:( ve en çok sevindiren:) olaylar nelerdir?? paylaşın herkes öğrensin :)

sinem73

Yeni Üye
ben 1 nisan 2001 de kardeşimi kaybettim henüz 12 yaşındaydı.o gün kahroldum bir daha yaşayamam sandım.ama zaman alıştırıyor.daha da önemlisi allah sabır veriyor.yoksa çektiğimiz acılara dayanmamız çok zor olur.ama çok özlüyorum onu.

Beyhan

Özel Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
ben 1 nisan 2001 de kardeşimi kaybettim henüz 12 yaşındaydı.o gün kahroldum bir daha yaşayamam sandım.ama zaman alıştırıyor.daha da önemlisi allah sabır veriyor.yoksa çektiğimiz acılara dayanmamız çok zor olur.ama çok özlüyorum onu.
canım yaa başın sağolsun. yaşayabileceğimiz en büyük acılardan biriside kardeş acısıdır. allah sabırlar versin sana ve ailene

sinem73

Yeni Üye
çok Sağol Allah Razı Olsun.evet Kardeş Acısı çok Zor.bunu Yaşamadan Bilemiyor Insan....

parantez

Yeni Üye
3 yıl önce finallere çalışırken panik atak geçirdim ve hala sürüyor... bunu yenmeye çalışıyorum. bunun sebebi gelecek kaygısı, dersler, maddiyat. kısacası hayatın ta kendisi. ama üstesinden gelmeye çalışıyorum şükür 4.sınıfa kadr gelebildim...

E

_elmayra_

Misafir
kasım ayında 15 senedir beslediğim kedim ve 3 senedir beslediğim hamsterım
kucağımda can verdiler.2009un en büyük acısı bu oldu benim için

ECRİN90

Özel Üye
2009 20 Nisanda dedem vefat etti. En acısı, hiçbir hastalığı yokken öleceğini günler öncesinden bilip herkesten helallik istemesi,bize belli etmemesi ve kendi mezar yerini gösterip beni buraya gömün demesiydi.. :( Mekanın cennet olsun dedem ... :(

E

_elmayra_

Misafir
2009 20 Nisanda dedem vefat etti. En acısı, hiçbir hastalığı yokken öleceğini günler öncesinden bilip herkesten helallik istemesi,bize belli etmemesi ve kendi mezar yerini gösterip beni buraya gömün demesiydi.. :( Mekanın cennet olsun dedem ... :(
Başın sağolsun ecrin.Geride kalan sevdiklerine Allah uzun ömürler versin

sonsuz_nur

Özel Üye
bunu söylemek ne kadar dogru ama 2008 yılında erkek akadaşım vefat etti trafik kazasında en kötü anım o oldu..........

Hazır-Cevap

Özel Üye
En kötü:1999 depremi ve kaybettiklerim.
En iyi:Şuan aklıma ilk gelen çocukluğumda çok istediğim patenlere kavuştuğumdaki sevinç...

lampard

Yeni Üye
geçen seneki finallerde heyecan ve sürenin darlığıyla birlikde sınavı yetişdirememişdim,salonda herkesin optiği alınmışdı bir ben kalmışdım :) görevlilerden biriyle verip vermeme anında bayan bir görevli toleransda bulunup bırak 5dk daha deip sınavımı kurtarmışdı.extra 5dk ile bikaç soru yetişdirip sınavdan iyi not almışdım :D

Zebedy

Yeni Üye
Kötü: Nerden bulaştığı bilinmeyen anksiyete bozukluğu ( dışarıya çıkmaktan korkmak :D)
İyi: Hiçbir destek Kendi bilgisayarimi toplayabilmem

E

_elmayra_

Misafir
Kötü: Nerden bulaştığı bilinmeyen anksiyete bozukluğu ( dışarıya çıkmaktan korkmak :D)
İyi: Hiçbir destek Kendi bilgisayarimi toplayabilmem
genetik nedenlerden oluyor genelde.mutlaka akrabalarında vardır.Özellikle anneanne büyükbaba gibi.Üstüne git gittikçe azalacak korkun eminim;=)

E

_elmayra_

Misafir
dikkat ettimde kimse bana baş sağlığı dileğinde bulunmamış.İlla ki bir insanı kaybetmek mi gerek?Peygamber efendimiz kuşu ölen bir çocuga baş sağlığı dilemiştir oysa.Keşke birazda olsa onun gibi yaşayabilsek

faree1

Yeni Üye
1 sene oluyor hatırlayınca halen içim bi garip olur en yakın arkadaşım elini iş makinasına kaptırınca (elektrikli masa hızarı)
elinden çıkan kanlar suratımda belirmişti sıcak ve korkunçdu hemen elektrikleri kapattık ama çok geç kalmıştık.
artık 1 elini kullanabiliyor fakat hiçkimsede olmayan neşe,umut ve mutluluk onda mevcut ondan çok ders çıkardım kendime binlerce kez
şükürler olsun sağlığımız yerinde

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara