sizi hangileri sinir ediyor

_nilüfer_

Özel Üye
Gecenin bir yarısında veya sabahın köründe sizi arayıp uyandırdıktan sonra birde uyuyormusun diye soranlar

Bir şeyim yok dediğiniz halde beşinci kez neyin var diye soranlar

Yemek istemediğiniz bir şeye hayır dediğiniz halde ısrarla ama lütfen bir tadına bak diyenler

Yeni kilo vermeye çalıştığınız halde ısrarla her seferinde ayyy sen kilomu aldın diyenler

hiç bilmediği bir konuda tesadüfen biryerlerden ezberlediği iki cümleyi sürekli tekrarlayanlar

Evinize misafir gelen ve aklı fikri tamamen dev bir oyuncak olarak gördükleri sizde ve oyun parkından farksız olan odanızda olan hiperaktif çocuklarına hiç bir şekilde aldırmayan kabusssss anneler

Hiç durmadan hayattan yakınanlar ve sürekli bir şeylerden şikayet edenler

İnsanların gözüne baka baka sokağa tükürenler

Dolmuşlarda minübüslerde yanındakine aldırmadan yayılıp oturanlar

:cool:

ogrenci_84

Özel Üye
Güzel Bir Form Açtıktan Sonra Sitemizin Rekora Ulaşmasını Sağlamak Için çaba Sarfederken.administratörlerin Benim Muhabbet Formumu Kapatıp Kendi Adına Muhabbet Formu Açmaları..

fly

Yeni Üye
hiç bilmediği bir konuda tesadüfen biryerlerden ezberlediği iki cümleyi sürekli tekrarlayanlar :d

srp-klycı

Yeni Üye
arkamdan atıp tutan karşıma çıktıklarında canım cicim yapan kızlaaarrrr........ madem bana kılsınız gelin yüzüme karşı söyleyin yaa korkmayın benden kaç kere sölicem...! ;);)

havva578

Özel Üye
Bir şeyim yok dediğiniz halde beşinci kez neyin var diye soranlar

Evinize misafir gelen ve aklı fikri tamamen dev bir oyuncak olarak gördükleri sizde ve oyun parkından farksız olan odanızda olan hiperaktif çocuklarına hiç bir şekilde aldırmayan kabusssss anneler

bu ikisine sinir olurum

sea blue

Yeni Üye
döneklere yalancı alttan iş ceviren insanlara ve calışma imkanı olupta dilenen birde bunun üstüne kumdaktaki bebeklerini kullanan annelere illet olurum

4

4ným4l

Misafir
Gecenin bir yarısında veya sabahın köründe sizi arayıp uyandırdıktan sonra birde uyuyormusun diye soranlar dan nefret ediyorum bide bi hata yapıp sonra bilmeden oldu dienler yaw bide bilerek olsaydı.

hasan53

Yeni Üye
Size katılıyorum ve ekliyorum birisin arkasından konuşanlara dost görünüp satanlara.
Birde sorum var gerçek dostu bulan varmı.

By_tr

Özel Üye
forumda msn de yada chatte fok balığı gibi nece olduğu belli olmayan bi yazı dili kullanarak özenti bişi olduğunu belli edenlere Güzel türkçemi katledenlere sinir oluyorum

gözen

Özel Üye
Yemek istemediğiniz bir şeye hayır dediğiniz halde ısrarla ama lütfen bir tadına bak diyenler.. sinir oluyorum abi ya..

rainbow

Özel Üye
Size katılıyorum ve ekliyorum birisin arkasından konuşanlara dost görünüp satanlara.
Birde sorum var gerçek dostu bulan varmı.
eweeeett ,ben buldum. 7 senelik bir dostum waarrr.inan o olmazsa ne yapardım diye düşündüğüm çok olmuşturrr.dabi hiçbirşeyin garantisi yok belki bir gün bizde ayrılırız hayat neler gösterir bilmem ama şu an memnunuz birbirimizden.ne o beni satar ne de ben onu (büyük konuşmak istemem ama böyle)allah herkese nasip etsiin.

rainbow

Özel Üye
hepsi aslında ama en çok; bişeyim yok dediğinde 5.kez neyin war diyen kişilerr...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO