hangisini seçerdiniz

havva578

Özel Üye
bi seçim yapmanız gerekseydi en yakın arkadaşınızla sevgiliniz arasında seçim yapmanız gerekseydi hangisini seçerdiniz cidden ben merak ediyorum benim düşüncem ben en yakın arkadaşımı seçerdim

secilll

Yeni Üye
bende en yakın arkadaşımı seçerdim

**PANDORA**

Özel Üye
benim en yakın arkadaşım sevgilisini seçti ve arkadaşlığımızı bitirdi.
şimdi çok pişman ama ben asla affetmeyeceğim onu.yaramı deştin be havvam:)
ben de arkadaşımı seçerim..

ayseen

Özel Üye
size katılıyorum arkadaşlar bende arkadaşımı seçerim.

_nilüfer_

Özel Üye
bende arkadaşımı secerdim

**PANDORA**

Özel Üye
kızzz mimozam nerelerdesin sen özledik valla...senin tuzun kuru seç sevgilini:)

Beyhan

Özel Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
benim hayatımda olan kişiler zaten seçimlerime saygı duyuyorlardır ki hayatımdalar. yakın arkadaş veya sevgili arasında bir seçim yapmak zorunda kalmam yani arkadaşlığımdada özelimdede seçiciyimdir.

mimoza

Özel Üye
buralardayım kııııı ama nadir giriyorum..sebeplerden dolayı..anca bu kadar oluyo idare edin kuzucuklarım:D:D:Dsizi seviyorum..

sevgilimi seçerdim inatla:D:D:D

sinem73

Yeni Üye
bence sevgili ve arkadaşın yeri çok farklıdır.eğer seçim yapmak gerekirse hangisinin hayatınızda daha çok yer edindiğine bakarsınız.bence ikiside

vanilya

Forum Ahalisi
kesinlikle arkadasımı seçerdim..

sempatik

Yeni Üye
Konusuna ve boyutuna gore degısır bu sorunun cevabı..Neden ve nıcın tercıh edılıyor ? belırtılmesı lazım :) Yoksa nedensız nıcınsız herkes arkadasını tercı eder :)

Çarpık bır boyut getırelım konuya..Bır ılıskınız var,bır yandada en yakın arkadasınızın sizden hoslandıgını hıssedıyorsunuz yada adını koyamıyorsunuz ama bılıyorsunuzkı bu arkadasınız herzaman sızın ıcın en ıyısını ıster onuda kaybetmek ıstemıyorsunuz..Hangisini tercih edersiniz :D Not:benım gercek arkadasım bana asık olmaz gıbı klasık cevaplar gecersızdır :D secın bakalım :D

4

4ným4l

Misafir
Bence 2 sinden biri bu seçimi istediyse seçimi isteyen biter benim için. Ama yok hayat gerektirdiyse şuanda en yakın dostum yok ki yakın dost edinmek zor. o zmanki ruh halime gore dğişirdi heralde

selin

Yeni Üye
Bence 2 sinden biri bu seçimi istediyse seçimi isteyen biter benim için. Ama yok hayat gerektirdiyse şuanda en yakın dostum yok ki yakın dost edinmek zor. o zmanki ruh halime gore dğişirdi heralde
benim için o anki ruh halim değil hangisini daha çok seviyosam o önemli arkadaşım hep yanımda olmaz ama sevgilim hep yanımda kalıcak,ben olsam sevgilim derdim düşünmeden,sanımıyorum gerçekten seven birinin arkadaşım dieceğini

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
"Sevgili" den kasdedilen tam olarak nedir önce bunu sormak lazım.. Eğer eş olarak görmekse tabiki sevgili techih edilir sonuçta hayatı ortak yaşayacaksınızdır. ama şu bildiğimiz vakit geçirme arzusuyla seçim arkadaştan yana olur.

Bana gelince; Birine sevgilim diyorsam hayatımı paylaşacağım kişi olduğuna inanmışımdır. ve sevgilimi tercih ederim

güzgüzeli

Yeni Üye
"Sevgili" den kasdedilen tam olarak nedir önce bunu sormak lazım.. Eğer eş olarak görmekse tabiki sevgili techih edilir sonuçta hayatı ortak yaşayacaksınızdır. ama şu bildiğimiz vakit geçirme arzusuyla seçim arkadaştan yana olur.
çoq güsel yazmışsınız iceberg..
ben arkadaşım demiştim ama sizin gibi düşünmemiştim. ama şimdi size hakweriorum.
sewgiliyi eş olarak görüyosak tabiki bende sewgilimi seçerdim..

Okul.Oncesi

Okul Öncesi Öğretmeni
Bölüm:
Okul Öncesi Öğretmenliği
Tercih yapmak neden ? Kimi ne için tercih edeceğiz. Tercih yapmamızdaki kişi sevgilimizse demek gerçekten sevmiyor sevseydi sevdiğinin değer verdği şeylere saygı duyardı .Eğer bu kişi arkadaşımızsa ozaman oda gerçek arkadaş değildir gerçek arkadaş herzaman yanlış ve ya dogru tercihi ne olursa olsun arkadaşının yanında olur.Yani onu seçim yapmaya zorlamaz

weeping eyes

Özel Üye
değişik bi soru olmuş.

arkadaşımla çok önemli sebepler olmadığı sürece arkadaşımı tercih ederdim ama yavuz kardeşime de katılmamak elde deil sevgilinin senin hayatındaki bulunduğu yer çok önemli gerçekten ben hem sevgilimden hemde en yakın dostlarımdan kazık yedim hep:(:(

weeping eyes

Özel Üye
konunun en güzel cvbını bence tuba yapmış tebrikler tuba

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye