okul bitirince ne okumak istersin ?

sonsuz_nur

Özel Üye
türk dili ve edebiyatı okumak istiyodum ama bi 4 yıl daha böyle sınav sonuçlaını beklerken çıldırmak yerine 2 yıl adalet okuyup sadece 2 yıl çıldırmayı tercihte edebilirim:)

Eisenstadt

Yeni Üye
Bölüm:
Sosyal Bilimler
sosyal bilimler 1 sınıftayım okulu bitirince ne olucam ben bile bilmiyorum :D:D

**seyda**

Yeni Üye
bende iktisat fakültesi mezunuyum(inş. sonuçlar açıklanınca hüsrana uğramam) yüksek lisans yapmak istiyorum alesten 66 aldım ama kpds den sınıfta kaldım kasımda tekrar giricem ales ve kpdsye inş. yerleştirilirim istediğim yüksek lisans bölümüne ayrıca ygs ye girdim 2 yıllık sosyal hizmetler okumayı planlıyorum ordandan DGS ile 4 yıllığa tamamlamak nasip olur inş. sonra kpss bekler bizi :) eğer yüksek lisansa kabul edilmezsem olur mu olur torpil falan yok ne yazık ki bende o zaman SMMM staja başlama sınavına girip mali müşavir olmayı denerim .gönlüm rehabilitasyon merkezlerinde çalışmak ama bakalım rüzgar bizi nereye götürecek şunun şurasında aralık ayında herşey kesinleşmiş olur OCAK-ŞUBAT aylarında da yüksek lisansa başvurma dönemi başlar inş. 6 ay kadar sonra yine burda birbirimize hedefimize ulaşıp ulaşamadığımızı yazarız ve umarım hepimiz isteklerimize kavuşur gönlümüzün istediği meslekleri yaparız :)

beem

Yeni Üye
seyda sen yazalı baya olmuş ama umarım görürsün.ben merve.senle aynı durumdayım kamu mezunuyum ben. yüksek lisansla ilgili bilgi sahibisin gördüğüm kadarıyla bu konuda bişeyler paylaşabilirsek sevinirim.ocak şubatta yüksek lisans başvuruları varsa o zamana kadar kpds yi yetiştirebilirmiyim diye düşünüyorum.umarım dönersin.bu durumda olan birileri varsa paylaşımda bulunabiliriz sanırım.

didoli

Yeni Üye
inşaşllaahhh.bende hastane yöneticiliği bölümü okumak istiyorum inatla... yaşım 40 olsa bile okuyacağımmmm..

pac89

Yeni Üye
Okul bitince hedefim kpss ile ya pomem ya da 4-A kadrolarını hedefliyorum.Az maaş fakat devlet güvencesini çok paraya tercih ederim.

eebru

Özel Üye
asıl idealim en büyük hayalim olan yabancı dil okumak.. ama te oxford üniverstesinde.. (tabi bu bir hayal ama olsun ahayli bile güzel.. ) :)

ayberk228

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
Özel bir şirket olursa; yönetici, h.ilişkilerden sorumlu müdür-yönetici, işletmeci, işletme müdürü, ar-geci, girşimci vs.
Devlet olursa; devlet olsun bizim olun iş ayırt etmem.

brkpp

Yeni Üye
İyi derecede yabancı dil öğrenip 5 yıldızlı bir otelde kariyer yapğmak istiyorum bölümüm gereği.

Sosyolog_60

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Sosyolog olarak , Köşe yazarlığı yapmak istiyorum.Ama önce okulu bitirir bitirmez yüksek lisans yapmak hedeflerimin arasında .kaybolan yıllarımın acısını çıkarmayı hedefliyorum.......

xord

Yeni Üye
Bölüm:
Muhasebe Programı
haklısın ve benımde bu konuda kafam cok karısık..bende muhasebe okudum 3
.sınıfa devam etmek ıstıyorum ama hangı bolum olduguna karar veremıyorum

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414