okul bitirince ne okumak istersin ?

hasret0186

Yeni Üye
hadi bakalım okul bitirinca hangi meslği seçeceğiz?
ben ya mali müşavir yada çok iyi bir şirkette mali müşavir olmak istiyorum ya sizz ??

nazlımyar

Yeni Üye
henüz 1.sınfım tek hedefim şu önlisans diplamamı alıp dgs' girebilmek hayırlısı tabi herkese başarılar

duygusu

Yeni Üye
müfettiş olmak istiyorum bakalım nolcam bende merak ediyorumm:) türkiyede ne zaman ne olacağını sen belirleyemedikten
sonra ...

duygusu

Yeni Üye
şuan iktisat okuyorum ,yüksek lisansımı da yapar biran önc müff olurum tabi 5 yıl yardımcığını yaparak....

N

*nasty*

Misafir
ne güzel herkesin olmak istedikleri meslekler var! Bende bankacılığa devam ederim,ama böyle bi Türkiye'de yani 2 üniv.mezunu olan insanlar bile işsiz kalırken bizler dileklerimizi gerçekleştirebilecekmiyiz bakalım.Temennim o yönde ama !!!

tuguba

Yeni Üye
inşl herkes istediği hedefe ulaşır bende dahil olmak üzere ALLAH hepimizn yar ve yardımcısı olsun inşl.

Ded-i Gardi

Yeni Üye
Bankada çalışan arkadaşalr bankaya girmeyi nasıl başardınız ben giremiyorum mezun olmadan ancak staj olur diyorlar.Yardımcı olursanız sevinirim

güldeste

Yeni Üye
bende kaymakam adayıyım bölüm gereği... Allah bütün aöf'e öğrencilerine yardım etsin(amin).....

DURSUNE

Yeni Üye
anam tonlarca kaymakam adayı war inş. oluruz ben daha birinci sınıfım bi bitirem hiç kalmadan dereceylee gerisi gelir inş. alllah herkesin gönlüne göre wersin tabi bu türkiyede ne kadar uygunsaaa:D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara