lutfeen bana da bi yardim

fevzis

Yeni Üye
s.a arkadaslar ben bu sene bolumumu degistirmek istiorum nasl yapabilirim?bide halkla iliskilerde 2.yildan sonra normal universiteye devam edebiliyormuyuz lutfeeeen arkadslar bi bilgisi olan yardim ederse cok sevinirim lutfeeeen.simdiden coook tesekkur ediyorum.......slm ve dua ile

shakira18

Yeni Üye
arkadaşlar ben bu yıl 1. sınıftaydım ve 4 dersten kaldımmm şimdi napıcam hiç bilgim yok tekrar kayıt yaptırıcagım fakat bu kaldıgım 4 dersin sınavlarına mı giricem yoksa tüm derslerden mi sınava giricem.birde kaydımı ne zaman yapıcam lütfen yardımcı olunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

jojo

Yeni Üye
arkadaşlar ben bu yıl 1. sınıftaydım ve 4 dersten kaldımmm şimdi napıcam hiç bilgim yok tekrar kayıt yaptırıcagım fakat bu kaldıgım 4 dersin sınavlarına mı giricem yoksa tüm derslerden mi sınava giricem.birde kaydımı ne zaman yapıcam lütfen yardımcı olunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
sadece kaldıgın derlerin sınavına gircen.1.sınıfların kayıtları başladı 22 eylül başladı sanırım.kılavuz gelmedimi sana 1.sınıfın.

DILEK3

Yeni Üye
jojo bi yanlışlık olmasın ilk defa kayıt yaptırmıyo ki 22 eylul de olsun.benimde kafam karıştı bende kaldım kayıt yenileticem kasım-aralık ayında.ben mi yanlış biliyorum acaba?

**PANDORA**

Özel Üye
1.sınıfı kaldığın 4 dersle tekrar edeceksin.... kaydı bende 22 eylül de başlıyor die biliyorum.kolay gelsin başarılar şimdiden

Linsey

Özel Üye
s.a arkadaslar ben bu sene bolumumu degistirmek istiorum nasl yapabilirim?bide halkla iliskilerde 2.yildan sonra normal universiteye devam edebiliyormuyuz lutfeeeen arkadslar bi bilgisi olan yardim ederse cok sevinirim lutfeeeen.simdiden coook tesekkur ediyorum.......slm ve dua ile

A.s
Bölüm değişikliği yapamassınız.

Açıköğretim fakültelerinde kayıtlı öğrenciler, her ne sebeple olursa olsun, fakülte bölüm ve programlar arasında yatay geçiş yapamazlar. Bu fakültelerinde okuyan öğrenciler, örgün yükseköğretime de geçiş yapamazlar.

Evet 2.sınıfı bitirdikten sonra DGS sınavına girerek kazanmanız halinde Örgün üniversitede okuyabilirsiniz.;)

Linsey

Özel Üye

Merhaba;
Kaldığınız 4 dersten sınava giriceksiniz,
Diğer dersleri geçtiğİniz için sorumlu değilsiniz.

Kayıt tarihlerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
http://www.anadolu.edu.tr/aos/sss/sss.aspx#8

Kolay gelsin;)

Linsey

Özel Üye
jojo bi yanlışlık olmasın ilk defa kayıt yaptırmıyo ki 22 eylul de olsun.benimde kafam karıştı bende kaldım kayıt yenileticem kasım-aralık ayında.ben mi yanlış biliyorum acaba?
Hayır yanLış bilmiyorsunuz,
Evet kayıt yenileme yapıcaksınız ,

24 Kasım 2008 - 22 Aralık 2008
tarihleri arasında;)

shakira18

Yeni Üye
efet kayıt yenileme olucak bizimki 24 Kasım 2008 - 22 Aralık 2008 bu tarihlerde DİLEK3 BENİM ADIMDA DİLEK :) YARDIMCI OLUN LÜTFEN YAW .......KLABUZ NE ZAMAN GELİR PEKİ ?

shakira18

Yeni Üye
ben bu yıl 4 dersi vermek zorundamıyım yoksa yine 2 ders bırakma hakkım var mı yani sorumlu olarak 2. sınıfta vereceğim tabikide......

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO