Işletmeci Arkadaşlar... BİRLİKTE ÇALIŞALIM..

**PANDORA**

Özel Üye
Işletme Bölümde Okuyan Arkadaşlar (1-2-3-4)
Finale Son 25 Günümüz.herkesin Kendince Yaptığı çalışmalar Sonucunda Anlamadığımız Konuları,sorularımızı Burda Paylaşalım.
4.sınıf Olarak 3-2-1 De Okuyan Arkadaşlara Yardımcı Olalım Hemde 4.sınıf Konularının Zorluklarını Birlikte Aşalım.

melcan55

Yeni Üye
saol yardımcı olursan sevınırm ben 1.sınıfım 2dersm kaldı ıktısad ve muhasebe nasıl calısmam lazım butunlemelere gecım soru ve cevaplarınız varsa yazarsanız sevınırım sımdıden saol

fanty_35

Yeni Üye
selam arkadaşım.ben de işletme okuyorum daha doğrusu sadece sınavlarına giriyorum :D..geçen sene kayıt yaptırdım bazı sorunlardan dolayı sınavların hiç birine giremedim ,bu sene tekrar kayıt yenilettim ama ne çare işlerin yoğunluğundan bırakın ders çalışmayı sınava girmek için anca izin alabildim . haliyle sonuçlar pek iç açıcı değiller. şimdi ben bütünlemelere girecem kendime güveniyorum hiç çalışamamama rağmn notlarım ortalaması hepsinde 40 ın üstünde 50 nin altında ,haliyle kalıyorum.sizlere birinci sorum bu sene kalırsam artık kaydım düşermi ,ikincisi butun dersleri aynı anda bütünleme sınavlarında verebilirmiyim. şimdiden teşekkürler.

wolfagen

Yeni Üye
selam arkadaşım.ben de işletme okuyorum daha doğrusu sadece sınavlarına giriyorum :D..geçen sene kayıt yaptırdım bazı sorunlardan dolayı sınavların hiç birine giremedim ,bu sene tekrar kayıt yenilettim ama ne çare işlerin yoğunluğundan bırakın ders çalışmayı sınava girmek için anca izin alabildim . haliyle sonuçlar pek iç açıcı değiller. şimdi ben bütünlemelere girecem kendime güveniyorum hiç çalışamamama rağmn notlarım ortalaması hepsinde 40 ın üstünde 50 nin altında ,haliyle kalıyorum.sizlere birinci sorum bu sene kalırsam artık kaydım düşermi ,ikincisi butun dersleri aynı anda bütünleme sınavlarında verebilirmiyim. şimdiden teşekkürler.
2. senede kalınca düşmüyo kayıt bildiğim kadarıyla.Çünkü babam 12 yılda bitirdi 1.sınıfı :eek: Derslerdende iyi not alınca hepsini aynı anda verebiliyosun diye biliyorum.Yinede yanlış yönlerdirmek istemem...Bütün arkadaşlara başarılar...

**PANDORA**

Özel Üye
kalırsan kayıt düşmesi die bi olay yok istediğin kadar kalabilirsin.tabi temennimiz geçmen:) tüm dersleri bütte vermen sana bağlı bişey çalışırsan neden olmasın.kaçıncı sınıftasın bilmiyorum ama geçen sene kayıt yaptırdım demişsin 2 ders kalırsa bi üst sınıfa geçebilirsin. başarılar dilerim...

temmuz_16

Yeni Üye
ya arkadaslar ben 3.sınıf ogrencısıyım calısamıyorum bı turlu neyapacagım bılmıyorum.yardımcı kıtap alıp butunlemelere calıssam gecermıyım butunlemede.butunleme kolaymı oluyor.sorular normal unıv.dekı gıbı vıze ve fınal sorularından karmamı olusuyor.bana yardımcı olurmusunuz.....lutfennn:(

murat-y

Yeni Üye
temmuz_16 eger konu calışamıyorum dıyosan.geçmiş 5 yılda cıkmış final ve bütünleme sorularını ezberlemen gerekiyo.ha bide yardımcı kitap final le bütlere bak.bence gecersin.başarılar

inmyheart85

Yeni Üye
işletme 3 ü okuyan arkadaslara seslenıyorumm dıkkatle dınleyın. 3 cü sınıftaen kolay ders pazarlama yönetım ve yönetim bilgi sistemıdır bunlara cok yuklenmeyın ve kesınlıkle gecmıs yıl sınav sorularına calısın. gel gelelım fınansal yönetıme genelde bu ders buntunlemede kıyak yapıo kolay soruyo ama butunlemeye bırakmadan gecın derım gecmıs yıl sınav sorularından sorar. iş soyal dersıı vızede yuksek almaya bakın çunku vızeden sonrakı konular sıkıcı pek çalısamayabıırsın ki iş sosyalda vızede gecmıs yıl sınav sorularından cıkıo.gel gelelım malıyeteeee. maliyet dersı de öle çok zor bı ders değil arkadaslar sayısalım yok ben anlamıyorum demeyın ben sayısalım oldugu halde anlamıyordum ama okulu bıtıren bı arkadas anllattı bıraz tum problemlerı dogru yapıyordum. eger anlamıyorsanız problemlerı aöf nın verdıgı kıtaba calıısn yanı problemlerı sayısal soruları yanı..umarım bu seyler ısınıze yarar sımdıden basarılar....

alkaya

Yeni Üye
ben 2 sınıftan sonra diplama almak istiyordum ve alttan sadece muh.uyg.dersim vardı onuda verdim.şimdide fikrim değişti ve
acaba sadece geçmiş yıl sorularına çalıarak bütünlemede 4.sınıfa geçebilirmiyim.
ben 3.sınıfın ara ve final sınavlarına girmediğimden en az 71 alırsam dört dersten 4.sınıfa geçebiliyorum ama geçmiş yıl soruları buna yeterli olurmu.aslında şansımı bu yönde denemek istiyorum.kaybedecek bişeyim olmadığı için.madem buraya kadar geldim niye 3.sınıftayken hala şansım varken bırakayayım dimi arkadaşlar
sizlerden çalıma ve sınavda bildiğiniz ip uçlarına ihtiyacım var lütfen yardım edin
hepinize çooookkk teşekkürler

alkaya

Yeni Üye
btünlemede hangi dört dersi çalışmak için seçsem acaba kolaylarına mı yoksa zorlarına ağırlık versem.bana bir yardım

tbua

Yeni Üye
bence zorları seç. çünkü önümüzdeki yılda zor derslerin olur ve çok sıkılırsın tabi bütünlemeye kadar çalışırım diosan. vaktin azsa tatil yapcaksan kolayı seç
büttede kalırsan seneye daha zor olur;)

alkaya

Yeni Üye
yardımm

Işletme Bölümde Okuyan Arkadaşlar (1-2-3-4)
Finale Son 25 Günümüz.herkesin Kendince Yaptığı çalışmalar Sonucunda Anlamadığımız Konuları,sorularımızı Burda Paylaşalım.
4.sınıf Olarak 3-2-1 De Okuyan Arkadaşlara Yardımcı Olalım Hemde 4.sınıf Konularının Zorluklarını Birlikte Aşalım.
ben 3.sınıfın ara ve finallerine girmedim.şimdi sadece 4 dersten bütünlemeye giricem 4.sınıfaa geçebilirim eğer dört ders verebiilirsem lütfen bana çalışma notları yollarmısınız

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO