Aşk, Bir Daha Geri Dönecekmisin?

BURCU

Çok Özel Üye
Aşk, Bir Daha Geri Dönecekmisin?

Diyorum ki aşk kalemini yaza yaza bitiremiyorum yazdıkça yazmak istiyorum

Ama bitmiyor yetmiyor kelimeler duygular…

Yetmiyor bana

Ben aşka aşığım. Ben sana değil aşka aşığım. Hani kalbinde o heyecanı o hüznü o sevinci hissettiğin anlar var ya işte ben orda aşka âşık oluyorum. Sana değil. Ben seni değil aşkı seviyorum. Âşık olunca anlıyorum varlığımı, hüznü hissettiğimde anlıyorum yokluğumu

Adın İhsan olmuş, tenin beyaz olmuş,gözlerine bakınca ölüyomuşum banane, önemli olan aşkı hissettirmen bana…

Yaşatabiliyor musun bana aşkı, yüreğimi ısıtabiliyor musun o zaman gel çünkü ben sana değil aşka aşığım

Ne dememi beklerdin sana aşığım senin için her şeyi yaparım mı? Bekleme boşuna duymazsın benden o sözleri…

Diyenlere git o zaman kendini kandır. Her defasında o kişi için önemliyim egosuyla yaşa.

Yaşa ki sonundaki çatışmalarda kimin önemli olduğunu anla. Git kandır kendini hadi git. Ben sana âşık değilim. Ben yüreğinde yaşattığın aşka aşığım. Bana ismin tenin kimliğin lazım değil. Bana kalbin lazım. Bana kalbindeki aşkı verebilir misin? Bana kalbini verebilir misin?

Hadi söylesene, cesaretin var mı? Verebilirim diyebilir misin? Tüm sahteliklerden sıyrılıp sadece aşkı yaşayabilir misin? Aşk adına, aşk için yaşayabilir misin? Bana sen değil sendeki yürek lazım. Bana kalbini verebilir misin?

Aşk, Gözüm kör mü, Bir Daha görebilecekmiyim Seni?…

Aşk karanlık Denen nasıl bir Şey, anlatacakmısın bana?

Aşk, bir daha geri Dönecek misin? herşeye nasıl söz verdiysen Bunada Söz verecek misin?…​

BURCU

Çok Özel Üye
:D bende bi hikaye yazacam zaten

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,724