Siz Ne Yapardınız?

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir ben gideni değil giden beni kaybetmiştir kalanlarla idare etsin ALLAh affetsin.

ECRİN90

Özel Üye
Düğünü basardım, önce damadı sonra gelini vururdum ! :mad:

suhedaa

Yeni Üye
ben çok duygusal biriyim kesinlikle çok üzülürdüm günlerce aylarca hatta ama o an birşey yapmazdm tabi zaman geçtikçe kendime kızmaya başlarım üzülmeye değer mi diye ama malesef hep böyle olmuştur her konu da:eek:

Mustafa ŞENÇALAR

Özel Üye
Bu durum biraz farklı şimdi eğer kız seviyosa bi başkasına asla gitmez gidiyosa demekki sevmiyor başkasıyla evlenmesi normal ozamanan gidene yol veririm.:) Ama arkadaşlar bi yandanda kimse üstüne alınmasın ama kızlar çok şımarık ya yüz verdinmi astar istiyo Çarpıcan tokatı he ozaman bi başkasına asla gitmez:)

suhedaa

Yeni Üye
Bu durum biraz farklı şimdi eğer kız seviyosa bi başkasına asla gitmez gidiyosa demekki sevmiyor başkasıyla evlenmesi normal ozamanan gidene yol veririm.:) Ama arkadaşlar bi yandanda kimse üstüne alınmasın ama kızlar çok şımarık ya yüz verdinmi astar istiyo Çarpıcan tokatı he ozaman bi başkasına asla gitmez:)
:mad: hiç hoş değil tesüf ediyorum sizi başka birşey demiyorum konu uzamasın diye

volkii

Yeni Üye
Çeker vururdum ben :D ben mutlu olamayacaksam oda olamazdı :D

Tabikide böyle düşünmüyorum ALLAH bir ömür sizi mutlu etsin deyip hiç unutamayacağı birde hediye alırdım. Bu ona yeteri kadar koyardı heralde... :)

hayali

Yeni Üye
Çeker vururdum ben :D ben mutlu olamayacaksam oda olamazdı :D

Tabikide böyle düşünmüyorum ALLAH bir ömür sizi mutlu etsin deyip hiç unutamayacağı birde hediye alırdım. Bu ona yeteri kadar koyardı heralde... :)
sonda dediği gibi. vurmaktan beter bir yaptırım...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,725
Son üye
Peternar